Zapraszamy Was na ogłoszenie wyroku TVN kontra Vogule Poland

tylko jedna reklama


Zapraszamy Was na ogłoszenie wyroku TVN kontra Vogule Poland

Dziś, 22 października, odbyła się rozprawa w konflikcie TVN kontra Vogule Poland. To już przedostatni (miejmy nadzieję) akt tego sporu, w którym obie strony przedstawiły swoje mowy końcowe.

My stoimy na stanowisku, że TVN wielokrotnie naruszył nasze dobra osobiste: zapraszając na biznesowe spotkanie do nocnego klubu gejowskiego (wyobraźcie sobie negocjacje w sobotnią noc przy wódce; trochę mało etyczne), informując że kradniemy ich treści (mimo że żaden wyrok nie zapadł w tej sprawie, więc stawiając się w roli sędziego; nigdy też nie zostaliśmy o to przez nikogo pozwani) czy w końcu nazywając nas, a więc pośrednio też Was, hejterami.

Dziękujemy Vogulemaniaczkom, które tłumnie pojawiły się na rozprawie. Często wracając prosto z nocnej zmiany, często z innych miast. Doceniamy Wasze zaangażowanie i dziękujemy za siłę do walki z międzynarodową korporacją, która próbuje zakłamać rzeczywistość, nazywając nas pasożytami. Wiemy, że nimi nie jesteśmy, bo stworzyliśmy piękną, wspierającą się i zaangażowaną społeczność. Dziękujemy Wam za zaufanie.

Jednocześnie zapraszamy Was na ogłoszenie wyroku w tej sprawie:

5.11, wtorek, godzina 13:30. Sąd Okręgowy w Warszawie przy ulicy Czerniakowskiej 100, sala 44, parter.

Wasza obecność będzie dla nas wielkim wsparciem. Wierzymy, że wygra sprawiedliwość i zdrowy rozsądek.

PS. Jeśli chcecie nas wspomóc, a nie możecie pojawić się na rozprawie, to zapraszamy do przelania napiwku lub wykupienia abonamentu w ramach programu VoguleManiac, gdzie czekają na Was różne bonusy.