O redakcji

Vogule Poland to satyryczne medium poświecone show-biznesowi i szeroko rozumianej rozrywce. Traktujemy świat z przymrużeniem oka, bo w naszym odczuciu inaczej się nie da. Naszym mottem przewodnim jest hasło: “styl, smak, sekret”. 

Vogule Poland powstało w 2012 roku i od tego czasu na dobre wpisało się w polski internet oraz świat show-biznesu. Cytowało nas większość mediów – zarówno tych branżowych, jak Plotek, Pudelek, Plejada, Kozaczek, Party czy prasa kolorowa oraz mediów uznawanych za poważne: TVP info, TVN24, Fakty TVN, Polskie Radio, “Polityka”, “Wprost”, “Newsweek”.

Vogule Poland to inteligentna i prześmiewcza rozrywka oraz najświeższe trendy polskiego internetu. Bez nas “besos” Magdy Gessler, “jutro znowu gonić, biec, latać ponad” Sarsy czy “nie umiem być sukoa” Natalii Nykiel nie byłyby tak popularne. To my wskrzesiliśmy karierę Mandaryny, to my stoimy za akcją społeczną #AgnieszkaStayDrunk. Co tu dużo pisać – zwyczajnie jesteśmy zajebiści.

Jesteśmy szpilką, która jest wbijana w nadęte wizerunki czy ego osób publicznych. Gwiazdom nadajemy cechy ludzkie, pokazujemy ich prawdziwe oblicze, objaśniamy kulisy ich działań oraz zwyczajnie żartujemy sobie.

Propozycje reklam, patronatów medialnych, współpracy barterowej, zaproszenia oraz diamenty prosimy wysyłać na maila [email protected].


Wydawcą strony jest Vogule Poland Sp. z o.o.

Adres do korespondencji:
ul. Świętokrzyska 30/94
00-116 Warszawa

Vogule Poland jest zarejestrowanym tytułem prasowym.