fbpx

O redakcji

Vogule Poland to satyryczne medium poświecone show-biznesowi i szeroko rozumianej rozrywce. Traktujemy świat z przymrużeniem oka, bo w naszym odczuciu inaczej się nie da. Naszym mottem przewodnim jest hasło: „styl, smak, sekret”. 

Vogule Poland powstało w 2012 roku i od tego czasu na dobre wpisało się w polski internet oraz świat show-biznesu. Cytowało nas większość mediów – zarówno tych branżowych, jak Plotek, Pudelek, Plejada, Kozaczek, Party czy prasa kolorowa oraz mediów uznawanych za poważne: TVP info, TVN24, Fakty TVN, Polskie Radio, Polityka, Wprost, Newsweek.

Jesteśmy najpopularniejszym polskim medium zajmującym się kulturą / lifestylem / celebrity w mediach społecznościowych. Jesteśmy tematem wykładów, prac naukowych i codziennych rozmów.

Jesteśmy szpilką, która jest wbijana w nadęte wizerunki czy ego osób publicznych. Gwiazdom nadajemy cechy ludzkie, pokazujemy ich prawdziwe oblicze, objaśniamy kulisy ich działań oraz zwyczajnie żartujemy sobie.

Niektóre gwiazdy uciekają przed nami do łazienki, inne w łazience żalą się nam na ciężar sławy. Do tej ostatniej podchodzimy z dużą dozą ironii, czasami złośliwości, czasami abstrakcji. Jesteśmy popkulturą.


Wydawcą strony jest Vogule Poland Sp. z o.o.

Adres do korespondencji:
ul. Świętokrzyska 30/94
00-116 Warszawa

Vogule Poland jest zarejestrowanym tytułem prasowym.