O redakcji

Redakcja Vogule Poland to kolektyw dziennikarzy oraz innych osób mocno osadzonych w świecie popkultury i show-biznesu. Traktujemy świat z przymrużeniem oka, bo w naszym odczuciu inaczej się nie da. Naszym mottem przewodnim jest hasło: “styl, smak, sekret”. 

Vogule Poland powstało w 2012 roku i od tego czasu na dobre wpisało się w polski internet oraz świat show-biznesu. Cytowało nas większość mediów – zarówno tych branżowych, jak Plotek, Pudelek, Plejada, Kozaczek, Party czy prasa kolorowa oraz mediów uznawanych za poważne: TVP info, TVN24, Fakty TVN, Polskie Radio, “Polityka”, “Wprost”, “Newsweek”.

Vogule Poland to inteligentna i prześmiewcza rozrywka oraz najświeższe trendy polskiego internetu. Bez nas “besos” Magdy Gessler, “jutro znowu gonić, biec, latać ponad” Sarsy czy “nie umiem być sukoa” Natalii Nykiel nie byłyby tak popularne. To my wskrzesiliśmy fascynację Mandaryną, to my stoimy za akcją społeczną #AgnieszkaStayDrunk. Co tu dużo pisać – zwyczajnie jesteśmy zajebiści.

Drogie obrażalskie gwiazdy: jesteśmy portalem satyrycznym, a więc lawirującym między tym, co prawdziwe, śmieszne i ironiczne. Proponujemy złapać oddech zanim napiszecie do nas z płaczem.

Propozycje reklam, patronatów medialnych, współpracy barterowej, zaproszenia oraz diamenty prosimy wysyłać na maila redakcja@vogulepoland.net.


Wydawcą strony jest Vogule Poland Sp. z o.o.

Vogule Poland jest zarejestrowanym tytułem prasowym.