O redakcji

tylko jedna reklama


Vogule Poland to satyryczne medium poświecone show-biznesowi i szeroko rozumianej rozrywce. Traktujemy świat z przymrużeniem oka, bo w naszym odczuciu inaczej się nie da. Naszym mottem przewodnim jest hasło: “styl, smak, sekret”. 

Vogule Poland powstało w 2012 roku i od tego czasu na dobre wpisało się w polski internet oraz świat show-biznesu. Cytowało nas większość mediów – zarówno tych branżowych, jak Plotek, Pudelek, Plejada, Kozaczek, Party czy prasa kolorowa oraz mediów uznawanych za poważne: TVP info, TVN24, Fakty TVN, Polskie Radio, Polityka, Wprost, Newsweek.

Jesteśmy najpopularniejszym polskim medium zajmującym się kulturą / lifestylem / celebrity w mediach społecznościowych. Jesteśmy tematem wykładów, prac naukowych i codziennych rozmów.

Jesteśmy szpilką, która jest wbijana w nadęte wizerunki czy ego osób publicznych. Gwiazdom nadajemy cechy ludzkie, pokazujemy ich prawdziwe oblicze, objaśniamy kulisy ich działań oraz zwyczajnie żartujemy sobie.

Niektóre gwiazdy uciekają przed nami do łazienki, inne w łazience żalą się nam na ciężar sławy. Do tej ostatniej podchodzimy z dużą dozą ironii, czasami złośliwości, czasami abstrakcji. Jesteśmy popkulturą.


Wydawcą strony jest Vogule Poland Sp. z o.o.

Adres do korespondencji:
ul. Świętokrzyska 30/94
00-116 Warszawa

Vogule Poland jest zarejestrowanym tytułem prasowym.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot