fbpx

tylko jedna reklama


Vogule Poland Awards 2020 – WYNIKI

Vogule Poland Awards 2020 – WYNIKI

Jak co roku przyszedł czas na najważniejszy celebrycki plebiscyt w historii Układu Słonecznego, czyli Vogule Poland Awards. Jak co roku też, znów pobiliście rekordy, jeśli chodzi o zainteresowanie, bo w naszym konkursie oddano dokładnie 39 517 głosów, czyli średnio 39 razy więcej niż w przeciętnym sondażu wyborczym, którymi pałują się politycy. Tak, serio, te sondaże są robione na grupie zwykle około tysiąca osób.

Wyniki naszego plebiscytu, jak co roku, przyznaliśmy na specjalnej gali. Zgodnie z naszą zasadą nie dzielenia ludzi na VIP i resztę, wszyscy mogliście być VIP-ami, jeśli zechcieliście spędzić z nami piątkowy wieczór i uczestniczyć w gali.

Nie przedłużając, podajemy ostateczne wyniki w kolejnych kategoriach:

W ramach Vogule Poland Awards po raz pierwszy przyznaliśmy też specjalną Złotą Cebulę im. Vogule Poland, którą w tym roku decyzją jury, czyli Vogule Poland, dostało Vogule Poland. Dziękujemy za to wyróżnienie, absolutnie się go nie spodziewaliśmy. Postaramy się godnie dzierżyć obowiązki z nim związane.

WAŻNE!

W naszym wideo z gali podaliśmy zgoła odmienne wyniki. Nie wynikało to z chęci zatuszowania czegokolwiek, a z błędów w statystykach Google, z którego były brane procenty, które pojawiły się w wideo. Procenty podane przez Google i w wideo są błędne (bo w każdej kategorii wychodzi grubo ponad 100 procent, co jest niemożliwe), ale nie zmieniają się wyniki.
Powtarzamy: procenty podane w wideo są błędne, procenty podane wyżej są poprawne. Laureaci zarówno w wideo, jak i powyżej, pokrywają się. Przepraszamy za zamieszanie, nie spodziewaliśmy się, że Google wytnie nam takiego psikusa.