tylko jedna reklama


newsy

TYLKO U NAS: Czy to już koniec Magdy Gessler jaką znamy?! “Asystentka przejęła nad nią kontrolę”

Podaj dalej:

Magdę Gessler pokochaliśmy nie tylko za bezpardonowe obchodzenie się z syfiarzami, których spotyka kręcąc “Kuchenne Rewolucje””, ale też za niczym nie ograniczoną szczerość, która pozwalała jej mówić rzeczy mało popularne, śpiewać w programach telewizyjnych czy pytać w nocy Kasi czy śpi.

Media społecznościowe właśnie były mocnym atutem Madzi. To właśnie stamtąd pochodzi spora część jej iconic momentów, jak jeżdżenie na dziwnym urządzeniu w Boże Narodzenie czy zdjęcia z żagli, gdzie pięknie powiewały jej złote loki.

Jak wynika z naszych informacji nadchodzi koniec tych pięknych czasów. Jej asystentka, Aleksandra Skwarek, z którą poznały się, gdy ta ostatnia opiekowała się PR-owo “Kuchennymi Rewolucjami”, przekonała naszą królową, by ta zmieniła wizerunek. – Magda pozostaje pod wielkim wpływem Oli i słucha jej się gdy chodzi o sprawy współpracy z mediami czy działalności w sieci. Skwarek blokuje Magdę myśląc, że to przyniesie profity w postaci reklam produktów ekskluzywnych, jak perfumy czy biżuteria, a nie kolejnych tabletek na wzdęcia. Można powiedzieć, że asystentka przejęła nad nią kontrolę – zdradza nam źródło pozostające w bliskim kontakcie z restauratorką.

To stąd właśnie wynikają bardzo ugrzecznione posty Magdy na Facebooku i incydentalne już wdawanie się w dyskusje w komentarzach, co kiedyś było przecież normą. Co ciekawe Magda w wywiadach chwaliła się niegdyś, że swoje social media prowadzi samodzielnie i według własnego przepisu. Z naszych informacji wynika jednak, że teraz większość postów przechodzi przez filtr asystentki, która je ugrzecznia, powodując jednocześnie, że stają się mdłe i zupełnie nie w stylu Gessler.

Co ciekawe, Skwarek przyjęła także specyficzne podejście do współpracy z mediami. Jak dowiedziało się Vogule Poland asystentka blokuje Magdzie udział w kilku programach telewizyjnych. Tu następuje jakiś błąd komunikacji, bo restauratorka za każdym razem odsyła do swojej asystentki, ta z kolei mówi, że porozmawia z Gessler i… kontakt się urywa. Spotkało się z tym już wiele czołowych redakcji w naszym kraju.

Wygląda więc na to, że żyjąca w bańce Magda straciła poprawny ogląd na sytuację panującą w jej najbliższym zawodowym otoczeniu. Cierpi na tym jej wizerunek, lecz także komentarze dookoła jej produkcji, bo ostatni sezon “Kuchennych Rewolucji” z uwagi na nudę panującą w niemal każdym odcinku, spotkał się z bardzo mieszanymi recenzjami.

Czy to już koniec szalonej, zabawnej i naturalnej Magdy, którą pokochaliśmy? Mamy nadzieję, że nie i że restauratorka przejrzy na oczy. Jej siłą bowiem jest spontaniczność i energia, a nie cenzurowanie własnej natury. Magda, nie daj się w to wmanewrować!


Podaj dalej:

You Might Also Like

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot