TYLKO U NAS: Czy to już koniec Magdy Gessler jaką znamy?! “Asystentka przejęła nad nią kontrolę”

Magdę Gessler pokochaliśmy nie tylko za bezpardonowe obchodzenie się z syfiarzami, których spotyka kręcąc “Kuchenne Rewolucje””, ale też za niczym nie ograniczoną szczerość, która pozwalała jej mówić rzeczy mało popularne, śpiewać w programach telewizyjnych czy pytać w nocy Kasi czy śpi.

reklama

Media społecznościowe właśnie były mocnym atutem Madzi. To właśnie stamtąd pochodzi spora część jej iconic momentów, jak jeżdżenie na dziwnym urządzeniu w Boże Narodzenie czy zdjęcia z żagli, gdzie pięknie powiewały jej złote loki.

Jak wynika z naszych informacji nadchodzi koniec tych pięknych czasów. Jej asystentka, Aleksandra Skwarek, z którą poznały się, gdy ta ostatnia opiekowała się PR-owo “Kuchennymi Rewolucjami”, przekonała naszą królową, by ta zmieniła wizerunek. – Magda pozostaje pod wielkim wpływem Oli i słucha jej się gdy chodzi o sprawy współpracy z mediami czy działalności w sieci. Skwarek blokuje Magdę myśląc, że to przyniesie profity w postaci reklam produktów ekskluzywnych, jak perfumy czy biżuteria, a nie kolejnych tabletek na wzdęcia. Można powiedzieć, że asystentka przejęła nad nią kontrolę – zdradza nam źródło pozostające w bliskim kontakcie z restauratorką.

To stąd właśnie wynikają bardzo ugrzecznione posty Magdy na Facebooku i incydentalne już wdawanie się w dyskusje w komentarzach, co kiedyś było przecież normą. Co ciekawe Magda w wywiadach chwaliła się niegdyś, że swoje social media prowadzi samodzielnie i według własnego przepisu. Z naszych informacji wynika jednak, że teraz większość postów przechodzi przez filtr asystentki, która je ugrzecznia, powodując jednocześnie, że stają się mdłe i zupełnie nie w stylu Gessler.

Co ciekawe, Skwarek przyjęła także specyficzne podejście do współpracy z mediami. Jak dowiedziało się Vogule Poland asystentka blokuje Magdzie udział w kilku programach telewizyjnych. Tu następuje jakiś błąd komunikacji, bo restauratorka za każdym razem odsyła do swojej asystentki, ta z kolei mówi, że porozmawia z Gessler i… kontakt się urywa. Spotkało się z tym już wiele czołowych redakcji w naszym kraju.

Wygląda więc na to, że żyjąca w bańce Magda straciła poprawny ogląd na sytuację panującą w jej najbliższym zawodowym otoczeniu. Cierpi na tym jej wizerunek, lecz także komentarze dookoła jej produkcji, bo ostatni sezon “Kuchennych Rewolucji” z uwagi na nudę panującą w niemal każdym odcinku, spotkał się z bardzo mieszanymi recenzjami.

Czy to już koniec szalonej, zabawnej i naturalnej Magdy, którą pokochaliśmy? Mamy nadzieję, że nie i że restauratorka przejrzy na oczy. Jej siłą bowiem jest spontaniczność i energia, a nie cenzurowanie własnej natury. Magda, nie daj się w to wmanewrować!

Patryk Chilewicz
Patryk Chilewiczhttp://www.patrykchilewicz.com
Twórca i redaktor naczelny Vogule Poland. Dziennikarz, aktywista, osoba.

Nasze najnowsze wideo

Zobacz też