fbpx

TVN kasuje memy i komentarze! WYSYŁAMY MAILE

tylko jedna reklama


TVN kasuje memy i komentarze! WYSYŁAMY MAILE

Jak pewnie zauważyliście od początku naszej akcji protestacyjnej przeciw bezczelnemu, bezprawnemu cenzurowaniu sieci przez stację TVN, firma uparcie milczy. Poza jednym, bzdurnym oświadczeniem nie doczekaliśmy się żadnej rozsądnej reakcji. Co więcej – TVN próbuje wyciszyć konflikt, przypuszczając nocne ataki i kasując nasze memy (mamy już dwa za sobą), kasuje także Wasze komentarze i dodaje coraz to nowe posty, żeby „przykryć” aferę. Traktują nas jak ścierwo!

Niekompetentni ludzie z TVN zamiast rozwiązywać kryzys starają się go przeczekać. Mają nadzieję, że jeśli nas przetrzymają, to odpuścimy. Nie możemy tego zrobić. Tu już nie chodzi nawet o naszą prywatną wojnę ze stacją, tu chodzi o to, że wielka korporacja rości sobie prawa do decydowania, co jest śmieszne, co może pojawić się w sieci, a komu można zablokować konto.

Chcecie żyć w takim świecie? Świecie bez memów z Magdą Gessler, bez żartów i dystansu? My nie chcemy. Dziesiątki tysięcy osób w całej Polsce tworząc posty z hashtagiem #freevogulepoland też nie chce. Prawie setka gwiazd, w tym wiele gwiazd TVN, także wyraziło swój sprzeciw wobec ich cenzorskim zapędom.

W środę wysłaliśmy maila do władz TVN. Po raz trzeci, ostatni, wyciągnęliśmy do nich rękę. Nie dostaliśmy żadnej odpowiedzi.

Dlatego zachęcamy Was do pisania maili do pracowników stacji i ich szefostwa. Kasujecie nasze komentarze? To zalejemy was mailami!

Co wysłać? Oczywiście możecie samodzielnie skonstruować maila, jednak jeśli nie macie na to czasu, to poniżej przedstawiamy naszą propozycję.

Gdzie wysłać? [email protected]

Dzień dobry!

Z zaniepokojeniem obserwuję to, w jaki sposób traktują państwo konflikt z Vogule Poland. Nie godzę się na cenzurę w sieci, usuwanie niewygodnych dla państwa wpisów, zakłamywanie rzeczywistości, próbę wpływania na dziennikarską niezależność i "wyciszanie" sprawy w mediach.
Proszę wziąć odpowiedzialność za szereg ostatnio popełnionych błędów i wyjaśnić tę sytuację. Nie uda się państwu nas uciszyć!

#freevogulepoland

Nie możemy się teraz poddać. Oni na to liczą. Mają nadzieję, że znudzimy się walką o swoje podstawowe prawo – prawo do wolności. Podobnie, jak było z piosenkami, jakie ukradli młodym artystom.

#FREEVOGULEPOLAND

Nie możemy się poddać. Mamy wspólny cel!

Co możesz zrobić dla Vogule Poland, śmiesznego Internetu i wolności mediów:
1. Followuj nas na Facebooku, Instagramie i Twitterze.
2. Wchodź na profile TVN na Facebooku i Instagramie. Piszcie, co myślicie o tej sytuacji. Oni już zaczęli usuwać komentarze, ale niech to Was nie powstrzymuje. Wszystkich nas nie usuną.
3. Nie oglądajcie ich produkcji. Świat nie kończy się na TVN, damy sobie radę bez tego!