tylko jedna reklama


Sylwester Vogule Poland
newsy

Sylwester Vogule Poland 2019 we Wrocławiu!

Podaj dalej:

W 2018 roku Sylwester Vogule Poland w warszawskiej Stodole był niezwykle udany. Teraz przyszedł czas, żebyśmy – swoim zwyczajem – podjęli się kolejnego wyzwania. Jako że Wrocław wielokrotnie wyróżniał się szybką sprzedażą biletów oraz bardzo ciepłym przyjmowaniem nas w swoich pięknych progach, postanowiliśmy właśnie tam zorganizować tegoroczny bal noworoczny.

Zanim na dobre rozpoczniemy udawanie, że nowy rok będzie jakimś wielkim życiowym przełomem, to zapraszamy Was na ostatni w tym roku i pierwszy w roku przyszłym taniec z Vogule Poland! Na naszym Sylwestrze znajdziecie muzyczne noworoczne klasyki (tak, są takie!), a także the best of Vogule Poland oraz kilka smaczków, które pokochacie. Być może do domu wrócicie z nową miłością, być może obsypani brokatem, a na pewno z bananem na twarzach.

Wrocław zawsze okazywał nam ogrom miłość. Każde nasze spotkanie to emocje nie do opisania, a trochę już ich było. Na dodatek nasza ostatnie, dziewiąte wydarzenie wyprzedało się w rekordowym tempie. Wydaje się to oczywiste, że dziesiąte powinno odbyć się właśnie w najważniejszy dzień roku. Jeszcze nigdy nie spędzaliśmy Sylwestra we Wrocławiu, więc jesteśmy maksymalnie podekscytowani i gotowi jak nigdy – mówi performer Vogule Poland Madam z Vogule Poland w rozmowie z Vogule Poland.

Wydarzenie na Facebooku już istnieje – dopisujcie się!

Bilety na Sylwester Vogule Poland będą dostępne od środy, 20.11, od godziny 20:00. Nie zwlekajcie, bo ostatnia impreza we Wrocławiu wyprzedała się, a to będzie jeszcze bardziej wyjątkowa noc!

Inne nasze imprezy zawsze znajdziesz tutaj!


Podaj dalej:

You Might Also Like

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot