fbpx

Sylwester Vogule Poland 2019 we Wrocławiu!

tylko jedna reklama


Sylwester Vogule Poland 2019 we Wrocławiu!

W 2018 roku Sylwester Vogule Poland w warszawskiej Stodole był niezwykle udany. Teraz przyszedł czas, żebyśmy – swoim zwyczajem – podjęli się kolejnego wyzwania. Jako że Wrocław wielokrotnie wyróżniał się szybką sprzedażą biletów oraz bardzo ciepłym przyjmowaniem nas w swoich pięknych progach, postanowiliśmy właśnie tam zorganizować tegoroczny bal noworoczny.

Zanim na dobre rozpoczniemy udawanie, że nowy rok będzie jakimś wielkim życiowym przełomem, to zapraszamy Was na ostatni w tym roku i pierwszy w roku przyszłym taniec z Vogule Poland! Na naszym Sylwestrze znajdziecie muzyczne noworoczne klasyki (tak, są takie!), a także the best of Vogule Poland oraz kilka smaczków, które pokochacie. Być może do domu wrócicie z nową miłością, być może obsypani brokatem, a na pewno z bananem na twarzach.

Wrocław zawsze okazywał nam ogrom miłość. Każde nasze spotkanie to emocje nie do opisania, a trochę już ich było. Na dodatek nasza ostatnie, dziewiąte wydarzenie wyprzedało się w rekordowym tempie. Wydaje się to oczywiste, że dziesiąte powinno odbyć się właśnie w najważniejszy dzień roku. Jeszcze nigdy nie spędzaliśmy Sylwestra we Wrocławiu, więc jesteśmy maksymalnie podekscytowani i gotowi jak nigdy – mówi performer Vogule Poland Madam z Vogule Poland w rozmowie z Vogule Poland.

Wydarzenie na Facebooku już istnieje – dopisujcie się!

Bilety na Sylwester Vogule Poland będą dostępne od środy, 20.11, od godziny 20:00. Nie zwlekajcie, bo ostatnia impreza we Wrocławiu wyprzedała się, a to będzie jeszcze bardziej wyjątkowa noc!

Inne nasze imprezy zawsze znajdziesz tutaj!