fbpx

Spowiedź Jordyn Woods. „Nigdy nie spałam z Tristanem” [DRAMA NA MAKSA]

tylko jedna reklama


Spowiedź Jordyn Woods. „Nigdy nie spałam z Tristanem” [DRAMA NA MAKSA]

Jeśli kliknęliście w link, a nie znacie backgroundu awantury wokół Jordyn Woods, to musicie poznać, bo inaczej to nie będzie miało sensu. A wstęp do tej dramy opisaliśmy tutaj.

Jordyn, a więc była przyjaciółka / kochanka postanowiła zabrać głos. Zrobiła to w programie Jady Pinkett Smith, Red Table Talk. Jada i cała rodzina Smith przyjaźni się z rodziną Woods, która z kolei przyjaźni się (choć chyba raczej przyjaźniła) z rodziną Kardashian-Jenner. Jaden dorastał z Kylie i Jordyn, ich rodzice często się spotykali, a trzy klany łączy mocna więź.

W prawie półgodzinnym wywiadzie Jordyn Woods postanowiła opowiedzieć o przebiegu nocy, podczas której miała romansować z partnerem i ojcem dziecka siostry swojej BFF. Przekazujemy w kilku punktach jej wersję przebiegu tej imprezy:

  1. W grupie znajomych, gdzie była zarówno Jordyn, jak i Tristan, bawili się w klubie.
  2. Impreza skończyła się w nocy, więc padła propozycja, by zrobić afterek w domu.
  3. Tristan zaproponował swój dom. Wydawało mi się to bezpieczne. Wolałam dom Tristana niż przypadkowego nieznajomego z klubu. Poszliśmy tam grupą znajomych, były też inne dziewczyny – powiedziała celebrytka.
  4. W apartamencie pili dalej. Wszyscy siedzieliśmy w salonie. Nie było sytuacji, gdy ktoś szedł w parze do sypialni czy do łazienki – tłumaczyła Woods.
  5. Byłam pijana, nie wstawiona. Wiedziałam jednak, gdzie jestem, nie miałam zerwanego filmu.
  6. Siedziałam niedaleko Tristana, moje nogi w pewnym momencie wylądowały na jego kolanach. To wszystko. Nie uznawałam tego za flirt. Byliśmy pijani, dla mnie to było niewinne.
  7. Gdy nadszedł świt, Jordyn postanowiła zebrać się do domu. Tristan zapytał, czy jest pewna. Powiedziała, że tak. Wtedy pocałował mnie w usta. Nie użył przy tym języka, nie objął mnie. Po prostu cmoknął – wyznała.
  8. Jada zapytała ją wprost: czy uprawiała seks z Tristanem. Nigdy. Nigdy to się nie wydarzyło, nigdy o tym nie myślałam i nigdy to się nie wydarzy – powiedziała zdecydowanie.
  9. Woods wyznała, że o afterze powiedziała zarówno Kylie, jak i Khloe. Jeszcze przed wypłynięciem skandalu. Pominęłam kwestię cmoknięcia. Nie chciałam ranić uczuć Khloe, a byłam pewna, że to nie ma większego znaczenia – tłumaczyła.

To w dużym skrócie. Cały wywiad możecie obejrzeć poniżej.

https://www.facebook.com/watch/?v=416230735613094

Na wyczekiwany wywiad Jordyn Woods szybko zareagowała Khloe Kardashian, a więc ta rzekomo zdradzona partnerka.

Dlaczego kłamiesz? Jeśli chcesz się publicznie wybielać i ratować reputację, zamiast mnie prywatnie przeprosić, przynajmniej bądź szczera w swojej historii. Jesteś powodem, dla którego moja rodzina się rozpadła – napisała Kardashianka.

W międzyczasie w mediach pojawiła się informacja, że… Travis Scott miał zdradzić Kylie Jenner! Plotka okazała się chyba mocna, bo muzyk odwołał koncert w Bufallo i poleciał do Los Angeles, by gasić pożar. Na ile jest w tym prawdy, a na ile emocje w klanie Kardashian-Jenner są już tak rozstrojone, że każda taka wrzuta powoduje dramat? Tego nie wiemy

Comments are closed.