tylko jedna reklama


freevogulepoland
serio, varia

Rozprawa z TVN za nami. Wiemy, co dalej [OŚWIADCZENIE]

Podaj dalej:

W poniedziałek 18.03 odbyła się druga rozprawa, jaką wytoczył nam TVN w sprawie rzekomego naruszenia dóbr osobistych spółki. Informowaliśmy Was, że pierwsza została odroczona z powodu zbyt małej sali w stosunku do publiczności. Publiczności, czyli Was.

Tym razem także nie zawiedliście i jeszcze tłumniej pojawiliście się w sądzie. Ilość wsparcia, jakie od Was otrzymaliśmy na żywo i otrzymujemy w wiadomościach prywatnych, jest nieoceniona. Nawet nie wiecie, jak bardzo są nam potrzebne w czasie, gdy międzynarodowa korporacja chce – w naszej ocenie – unicestwić Vogule Poland. Doceniamy, że na imprezach potraficie tańczyć i śpiewać do rana, a w sądzie zachować się z klasą. Doceniła to także sędzia, która podziękowała za szacunek do urzędu. Jesteście wielcy.

Na dzisiejszej rozprawie zeznawała Joanna Górska, szefowa działu PR w grupie TVN-Discovery. Przedstawiła ona swoją wersję wydarzeń, była też odpytywana przez sąd, mecenasów strony pozywającej, czyli TVN, jak i przez naszych nieocenionych prawników. Przesłuchanie trwało grubo ponad godzinę i został wyznaczony kolejny termin w sprawie:

23.05.2019 (czwartek), 9:00-11:00, Sąd Okręgowy przy ulicy Czerniakowskiej 100 w Warszawie, sala 44

Będziemy niesamowicie wdzięczni, gdy pojawicie się wtedy. Może dla kolejnej pamiątkowej fotki, może dla wsparcia nas, podania ręki, uśmiechnięcia się. To wszystko jest dla nas niezwykle ważne, bo zdajemy sobie sprawę, że nasz przeciwnik ma właściwie nieograniczone fundusze na dalszą sądową batalię. Dla nich to pestka, dla nas spory koszt, nie wspominając o stresie i czasie poświęconym na przygotowanie się.

Jednocześnie chcemy Was powiadomić, że wszystkie nasze działania są stale monitorowane przez pracowników TVN, więc poza oficjalnymi oświadczeniami oraz spotkaniami po każdej z rozpraw, w których uczestniczą nasi prawnicy, nie będziemy wypowiadać się w kwestii tej stacji i jej programów do czasu zakończenia postępowań. Nie chcemy, żeby nasze słowa były odzierane z kontekstu i przedstawiane w innym niż zamierzony przez nas cel.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się 23. maja. Jesteście wielcy, prosimy o więcej.

#freevogulepoland

Patryk Chilewicz
Adam Mączewski


Podaj dalej:

You Might Also Like

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot