fbpx

Platforma Vogule Poland na Paradzie Równości 2019

tylko jedna reklama


Platforma Vogule Poland na Paradzie Równości 2019

Vogule Poland zawsze stało po stronie równości. Nigdy nie mieliśmy problemu z wyrażaniem tego, że wolność i tolerancja są dla nas bardzo istotnymi kwestiami. Wiemy, że jesteśmy tu ewenementem i że w Polsce zapewne więcej można by ugrać śmiejąc się z gejów, lesbijek czy osób transpłciowych, ale czy potrafilibyśmy wtedy spojrzeć z uśmiechem w lustro? Raczej nie. Lajki i serduszka tego nie kupią.

Z wielką przyjemnością zapraszamy Was na tegoroczną Paradę Równości. Zapraszamy tym bardziej, że tym razem pojawimy się tam z własną platformą.

Zapraszamy Was na wspólny przemarsz ulicami Warszawy. Z głośników usłyszycie specjalny, nigdy przez nas nigdzie nie puszczany miks równościowych piosenek. Będziemy też my i będziemy zapraszać Was na nasz pojazd, by świętować wspólnie.

Partnerem platformy jest Sprite. Poza wsparciem platformy marka zaplanowała na trasie marszu coś specjalnego dla Was.  A w nowej kampanii #iloveyouhater radzi, żeby z hejtem walczyć miłością. I my się z tym zgadzamy. Zobaczcie manifest akcji:

Wspiera nas też BrandBuddies, czyli grupa działająca w obszarze influencer marketingu, z którą współpracujemy na stałe. Dobrze jest pracować z firmą świadomą i zwyczajnie fajną.

Szukajcie nas na trasie Parady – będziemy ją pięknie zamykać ostatnim pojazdem, a wszelkie informacje dotyczące tego co, gdzie i jak znajdziecie na facebookowej stronie wydarzenia.

Zapraszamy wszystkich: hetero, homo, bi, trans, wierzących i nie, blondynki i rudych, niskich, wysokich, plus size i size zero, czarnych i Azjatów, metali, gotów, fanów różu, tych z zielonymi włosami oraz wszystkie inne osoby, których nie wymieniłem. Wiemy, że wszyscy zasługują na szacunek. Tego dnia będą rządzić równość, wzajemny szacunek i zwyczajna radość.

Nasza platforma będzie też swego rodzaju biforem przed wieczorną imprezą w Iskrze. Bilety na nią jeszcze są dostępne.

Zapraszamy więc najpierw na spotkanie w ciągu dnia na Paradzie Równości, a później na tańce i pluskanie się w basenie.