Nocny atak TVN. Usunęli KILKASET MEMÓW, w tym zdjęcia z produkcji Polsatu…

3 minut czytania

Nasz wczorajszy artykuł o tym, jak TVN próbuje uciszyć Vogule Poland musiał bardzo zaboleć w biurach na Wiertniczej. We wtorek nad ranem TVN przeprowadził atak na Facebooka Vogule Poland, podczas którego usunął kilkaset memów.

Tak, jesteśmy w tym momencie, w którym TVN przyczepia się już nie tylko do nagrywania telewizora, ale też do memów. MEMÓW, które są w 2018 roku czymś zupełnie codziennym i – zdawałoby się – normalnym. Nie według mądrych głów w TVN. Pracownicy tej stacji chcą najwyraźniej zakazać memów.

Co ciekawe, część memów pochodziła z produkcji TVN, lecz część pokazywała kadry z produkcji Polsatu i TVP, a jeszcze inne pochodziły z prywatnych kont gwiazd.

Czy to oznacza, że TVN przejął już Polsat i TVP oraz stał się właścicielem poszczególnych osób, jak Magda Gessler czy Małgorzata Rozenek-Majdan? Czy konkurencyjne telewizje i ich pracownicy wiedzą, jaką robotę robi za nich Ernest Hetman, szeregowy pracownik działu piractwo, który odpowiada za całą akcję? Śmiemy wątpić.

To nic innego jak kara, jaką TVN postanowił nam dać za to, że śmiemy pisać wprost o tym, że pracuje tam masa nieprofesjonalnych, zakompleksionych i zwyczajnie smutnych osób, które czerpią przyjemność z nękania niezależnych mediów, które są po prostu robione lepiej, o czym świadczą nasze wyniki w social media.

Jesteśmy w trakcie konsultacji prawniczych i wybieramy najlepszą, najbardziej skuteczną drogę walki z tym towarzystwem. Możecie być pewni, że nie odpuścimy, ale Was też prosimy o pomoc.

Co możesz zrobić dla Vogule Poland, śmiesznego Internetu i wolności mediów:
1. Followuj nas na Facebooku, Instagramie i Twitterze.
2. Wchodź na profile TVN na Facebooku i Instagramie. Piszcie, co myślicie o tej sytuacji. Oni już zaczęli usuwać komentarze, ale niech to Was nie powstrzymuje. Wszystkich nas nie usuną.
3. Nie oglądajcie ich produkcji. Świat nie kończy się na TVN, damy sobie radę bez tego!
4. Dodajcie nakładkę na swoim Facebooku z napisem #freevogulepoland. Tutaj znajdziecie do niej link.

Będziemy dawać Wam znać, co dalej. Trzymajcie kciuki. Walka trwa.

#FREEVOGULEPOLAND

Poniżej niektóre z usuniętych memów. Sami widzicie, że nie wszystkie pochodzą z produkcji TVN.

Patryk Chilewicz

Pracował w brukowcu, sprzedawał buty i podawał szampana Beacie Kozidrak – powiedziała mu wtedy, że jest fajny. Niespecjalnie w to uwierzył i wciąż czuje potrzebę udowadniania sobie i innym, że taki właśnie jest. Dlatego już od dziesięciu lat zatruwa życie celebrytom (a ci albo go uwielbiają, albo nienawidzą). Kocha kotki i marzy o wyprowadzce z Ziemi. W wolnych chwilach miewa ataki paniki lub czyta komiksy o kaczkach.