reklama

Opowiem jak to było, trochę tak chaotycznie bo emocje nie opadły a sięgały zenitu. Zaczęło się tak: Magda gryzie kęsa kotleta, żuje, odgarnia loki z przed swojego nosa i mówi: myślę, że twój związek jest chujowy jak to danie. Nie kochasz męża i to tutaj się czuję. Żeby to miejsce mogło stać się ambasadą polskiej gęsiny a nie być spierdolone jak gówno na talerzu musi być miłość. A miejsce będzie się nazywać Jajkiem po Frędzlu! Bo będą tu gęsie jajka, na ścianach zdjęcia frędzli i dużo świeżych kwiatów. Teraz zabieramy się kurwa do pracy. Magda wstaje i nakłada fartuch prymat i sypie kminkiem po obiektywie. Drugą ręką porcjuje gęś i dodaje prawdziwy cymes: suszone jabłka z jabłoni z przed Fukiera. Jedna jej gałąź przechowuje Waldek w Kanadzie. Zapach jabłek wypełnia magicznie wnętrze restauracji a moje małżeństwo dalej było smutną tragedią.

Przed Rewolucją mąż nie mógł się odnaleźć w restauracji i w związku. Nasze małżeństwo nie miało przyszłości. W pracy był smutny i latał dronem po sali. Raz klientce śmigłem wleciał w lazanię z brokułami. Wtedy odstawił alkohol ale dalej między nami nie iskrzyło. Nie pomagał nam seks tantryczny ani nic innego.

Mąż był w kiepskiej formie ale Magda Gessler poukładała mu w głowie. Kazała mu służyć w kuchni i wyzywała go przy ludziach przez tydzień. Raz jak ścierał z podłogi w kuchni źle przyrządzony sos winegret weszła i mówi: Ty jesteś chujem haha i rzuciła mu w głowę zimnym makaronem bo był przeleżany w wodzie za długo. Dziewczyny na kuchni śmiały się pół dnia.

Innym razem była konkurencja, że musieliśmy rozpoznać smaki różnych produktów regionalnych mając zawiązane oczy i stojąc w beczkach z sokiem z kiszonej kapusty. Mąż nie wytrzymał i odpadł pierwszy. Wyszedł z beczki i miał dosyć. Ja rozpoznałam piętnaście smaków co jest niezłym wynikiem według Magdy. Na koniec Magda pogratulowała wszystkim wytrwałości a do męża mówi tak: A ty jesteś chujem kiszonym haha!

Kolejnego dnia mąż skaleczył się krojąc topinambur. Magda zawołała nasze dzieci i kamerzystów i wszyscy weszli do kuchni i śmiali się z męża pokazując na niego palcami. A on obmywał palec pod wodą i prosił byśmy już skończyli.

Po tym wszystkim mąż zabandażował sobie palec i siedział z gorącą herbatą. Magda podeszła do niego i powiedziała, że jeśli w kuchni znajdzie chociaż jedną mrożoną rzecz to każe mu włożyć ten palec do tej herbaty. Mąż od razu wsadził palec do herbaty i wił się z bólu. A Magda dosypała do niej soli i nagrała filmik iphonem i wrzuciła na youtuba.

Od tamtej pory mąż się zmienił. Jest teraz innym człowiekiem. Jak się zachowuje nieodpowiednio to włączam mu filmik z herbatą i znowu jest normalny. Dziękuję Magdo! Dziękuję!!!!!!!


Nadesłane do redakcji. Pisownia oryginalna.


Obserwuj Vogule Poland: Facebook / Instagram / Twitter

reklama