tylko jedna reklama


księżna Meghan
serio

Księżna Meghan udaje ciążę, a książę Karol jest gejem

Podaj dalej:

To już pewne: brytyjskie media kolorowe zwariowały. Polskie zaś, słynące ze swojej bezmyślności, idą ich śladem. Nie baczą przy tym na to, że z jednej strony zachowują się kretyńsko, a z drugiej zwyczajnie chamsko. Ale po kolei.

W ostatnich tygodniach dowiedzieliśmy się między innymi, że:

  • książę Karol jest gejem, a jego małżeństwa z Dianą i Camillą to ustawki
  • księżna Meghan jest zołzą i ludzie nie chcą z nią pracować
  • księżna Meghan udaje ciążę
  • królowa Elżbieta nienawidzi księżnej Meghan i chce jej zapłacić za szybki rozwód
  • księżna Meghan dała byłym prostytutkom banany i ktoś tam powiedział, że to niefajne

Informacje często są sprzeczne, bo z jednej strony 27.01 ChilliZet.pl, powołując się na zagraniczną prasę, pisze, że książę Harry i Meghan Markle zdecydowali, że ich dziecko nie będzie mieć pełnoetatowej niani, a z drugiej Eska.pl, powołując się na The Sun, 5.02 pisze o tym, że swoje royal baby zamierzają otoczyć najlepszą opieką. Już trwa rekrutacja opiekunek, które będą wyręczać Meghan Markle w matczynych obowiązkach.

Widzicie więc sami, że te wszystkie ploty są gówno warte i w zależności jak zawieje wiatr w Londynie, tak się pisze o Meghan. Raz nie chce nikt z nią pracować, bo jest suką, a drugi raz chce zatrudnić sztab opiekunek, bo jest suką. Najważniejsze, że jest suką.

Szkoda, że przykład tragicznej śmierci Diany nic nie nauczył media, które wciąż szczują na kolejną osobę z rodziny królewskiej. I żeby było jasne: czym innym jest krytyka konkretnych zachowań osoby publicznej, bo do tego każdy ma prawo. Czym innym jednak beznamiętne napierdalanie na świeżo upieczoną księżną i pisanie sprzecznych ze sobą głupot, których jedynym celem jest upokorzenie jej. Bo, zauważcie, że media nadały już ton ten sprawie – księżna Kate jest ta dobra i miła, a księżna Meghan to wredna, zawistna, dwulicowa suka.

Szkoda, że polskie media kolorowe, które w porównaniu z brytyjskimi, amerykańskimi czy nawet niemieckimi, są wyjątkowo lightowe, nie mają problemu w przepisywaniu tych bredni. Kiedyś jeszcze granicą pisania takich pierdół były choroba, ciąża czy rodzinny dramat. Osoby, które dotknęły te nieszczęścia, dostawały immunitet. Jak widać, ten dobry zwyczaj przeminął, a skoro księżna Meghan mieszka w innym kraju, to spokojnie można ją poniżać, męczyć i świadomie pisać skrajnie głupie teksty bez grama żenady.

News o tym, że książę Karol ma być gejem, jest przynajmniej absurdalnie śmieszny. Nawalanie w ciężarną Meghan, wyśmiewanie za rzeczy, które ponoć zrobiła i wykpiwanie jej ciąży nie jest już śmieszne. Przynajmniej dla mnie.

Aha, ja nie lubię dzieci i nie darzę sympatią Meghan. Darzę ją za to szacunkiem, bo nic mi ta kobieta nie zrobiła. Polecam darzyć ludzi szacunkiem, bo się sami zaraz zajedziemy.


Podaj dalej:

You Might Also Like

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot