fbpx

„Jordyn Woods i Tristan Thompson spotykają się od dawna!” [DRAMA NA MAKSA]

tylko jedna reklama


„Jordyn Woods i Tristan Thompson spotykają się od dawna!” [DRAMA NA MAKSA]

Drama na maksa wokół Jordyn Woods i Tristana Thompsona trwa w najlepsze. Zaczęło się od oskarżenia o zdradę, jakiej mężczyzna, partner i ojciec dziecka Khloe Kardashian, miał dopuścić się z najlepszą przyjaciółką Kylie Jenner, Jordyn Woods. Ta ostatnia udzieliła wywiadu, w którym zaprzeczyła temu oskarżeniu, jednocześnie donosząc, że Thompson tylko cmoknął ją w usta.

Ciekawą wersję wydarzeń przedstawił Jeffree Star. Mejkap artist na swoim profilu nagrał całe przemówienie na temat tej dramy:

Jordyn skłamała, że Tristan pocałował ją w usta na pożegnanie. Spotykacie się ze sobą od miesiąca czy dwóch. Całe Calabasas o tym wie. Wszyscy mają oczy, również twoi sąsiedzi, którzy nie są znani. Wszyscy wszystko widzieli, to już trochę trwa. Teraz jesteś zszokowana, że prawda wyszła na jaw i próbujesz ratować dupę.

Istnieje też plotka, jakoby Khloe miała od czasu poprzedniego skandalu z Tristanem (gdy była z nim w zaawansowanej ciąży, a on bawił się w klubie ze striptizem) dać mu zielone światło na romanse w zamian za to, że oficjalnie będzie jej partnerem i będą razem funkcjonować publicznie.

Tymczasem Jordyn Woods od wielu dni jest wyzywana od najgorszych i to na niej tak naprawdę skupiła się cała wina. Wiele osób zapomniało już, że a) Tristan ma już na swoim koncie zdrady; b) za romans odpowiadają dwie osoby, które się w niego zaangażowały; c) to na Thompsonie, jak ojcu i partnerze, spoczywa odpowiedzialność za jego relacje rodzinne.

Niestety Khloe i cały klan Kardashian-Jenner mocno przyłożyli się do tego, żeby zrobić z Woods najgorszą osobę na świecie. Na zdradzoną Kardashiankę zaczęła wylewać się krytyka, więc skorygowała ona swoje stanowisko, o czym poinformowała na twitterowym profilu:

Nie powinniśmy obwiniać Jordyn o rozpad rodziny. To wina tylko Tristana.

Jeffree w swojej odezwie do narodu zaznaczył także coś, co być może Kardashianki powinny wziąć do serca:

Zajmij się dzieckiem. Przestań już o tym pierdolić.

Trochę się z nim zgadzamy, ale trochę będzie nam przykro, jeśli nie doczekamy się jeszcze 436743 odcinków tej dramy na maksa.

Comments are closed.