tylko jedna reklama


newsy

Jarosław Kret molestowany parówką ducha Tomasza Zubilewicza ukrytego w małym psie Kędziora [WIDEO + ANALIZA]

Podaj dalej:

Piotr Kędzierski jeszcze do niedawna dość niepochlebnie wyrażał się o Jarosławie Krecie. Podłoże ich konfliktu miało miejsce w drugiej części reality show “Agent”. To ten program, w którym “gwiazdy” non stop kłamią, płaczą i biegają. Nikt nie wie o co chodzi, ale wszyscy mają poważne miny. W sumie codzienność w polskim show biznesie.

Panowie mieli tam kilka spin i chyba jakoś tak utarło się, że Kędzior nie przepada za pogodynkiem. Zwłaszcza, gdy ten żenująco rozstał się z Beatą Tadlą i cała planeta Ziemia podzieliła się na dwa obozy: Krecisko i Antek Smykiewicz kontra Beata Tadla i reszta świata.

Otóż okazuje się, że najwyraźniej Kędzierski i Kret znaleźli wspólny język, a właściwie – jak wynika z naszych informacji – pociąg do mocniejszych alkoholi, podczas których w chorych umysłach obojgu rodzą się naprawdę dziwne pomysły. Najnowsze wideo jest tego najlepszym przykładem.

Nie chcemy zastanawiać się co miała symbolizować parówka, którą był molestowany Jarek i co ma z nią wspólnego Tomek Zubilewicz. Nie chcemy też pytać jak to się dzieje, że panowie siedzą we dwóch, walą wódę i piszą chore scenariusze. Mamy tylko jedno pytanie: dlaczego wy trujecie ludzi?!


Podaj dalej:

You Might Also Like

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot