fbpx

Górniak oskarża Cleo o brak wdzięczności. Cleo odpowiada: „Nie mieszaj mnie w swoje afery” [AKTUALIZACJA]

tylko jedna reklama


Górniak oskarża Cleo o brak wdzięczności. Cleo odpowiada: „Nie mieszaj mnie w swoje afery” [AKTUALIZACJA]

Wciąż trwa wojna pomiędzy Edytą Górniak a resztą świata Donatanem. To pokłosie sytuacji z czerwca 2018 roku, gdy producent muzyczny publicznie upokorzył artystkę, łapiąc ją na ściance za pupę. Edyta odpowiedziała mu strzałem z liścia, ale to nie było jej ostatnie słowo.

Następny raz o sytuacji wypowiedziała się na początku sierpnia tego roku, gdy oświadczyła, że nie jest w stanie wykonywać piosenki Andromeda, którą skomponował dla niej Don. Piosenkarka mówiła wtedy, że niesmak jest zbyt duży.

Przyszedł kolejny miesiąc i kolejny wywiad Edyty. Tym razem z WP, gdzie ponownie została zapytana o Donatana. Powiedziała znów mniej więcej to samo, lecz tym razem swoją krytykę skierowała też w stronę Cleo – wokalistki, którą Don wypromował, z którą się przyjaźni i wciąż współpracuje.

Przecież w „The Voice Kids” to było moje miejsce, które ja jej oddałam. Nigdy mi za to nie podziękowała. Więc ta spółka artystów, to jest dla mnie bardzo dziwne doświadczenie, bo ja raczej nie mam takiej sytuacji, że ktoś jest oszustem, nie rozlicza się. Więc to było dla mnie dziwne.

Edyta Górniak w wywiadzie dla WP.pl

Przypomnijmy – mama Edyty nagle zachorowała, więc ta zrezygnowała z jurorowania w talent show, by zająć się rodzicielką, a jej miejsce zajęła Cleo.

Ta ostatnia postanowiła nie pozostawiać żali Górniak bez odpowiedzi. Na swoim Facebooku wystosowała szerokie oświadczenie z licznymi materiałami dowodowymi.

Nie byłam w stanie uwierzyć w to co usłyszałam w tym wywiadzie. Edyta serio?! Nie jestem osoba która buduje…

Opublikowany przez CLEO Poniedziałek, 16 września 2019

Na tym się nie skończyło, a cała inba przeniosła się na instagramowy profil Cleo, gdzie także ukazała się jej odpowiedź.

Głos zabrała także zupełnie nie pytana Agata Duda Magda Steczkowska. Dlaczego? A któż to może wiedzieć… Może bycie siostrą Justyny, z którą Edyta rywalizuje, dało jej jakieś pojęcie o klimacie sprawy?

Na dokładkę dodamy, że wpis Cleo polubiła Doda, która również nie pała sympatią do Górniak.

Choć Cleo nas nie lubi, a już kiedyś nasłała na nas swoich agresywnych psychofanów, to musimy przyznać, że skłaniamy się ku jej wersji wydarzeń. Edyta w momencie dowodów Joanny Klepko zdaje się kręcić i powołuje się na sprawy, wpisy i słowa, których większość śledzących inbę nie widziało. Edi, skoro zaczęłaś publiczną awanturę, to prosimy, żebyś publicznie dalej przedstawiała swoje racje. Inaczej można odnieść wrażenie, że uszczypnęłaś Cleo nie dlatego, że na to zasługiwała, a dlatego, żeby coś się działo.

A dla Cleo mamy jedną radę: warto upomnieć fanów, by nie pisali komentarzy pełnych agresji, przemocy i nienawiści. My takie dostaliśmy, teraz dostaje je Edyta. Nie zasługuje zaś nikt.

AKTUALIZACJA 16.09.2019, 22:06

Edyta Górniak wydała oświadczenie na swoim profilu na Instagramie. Wyłączyła możliwość komentowania pod postem.