tylko jedna reklama


Edyta Górniak
newsy

Edyta Górniak w telewizji nauczy się prowadzić auto [TYLKO U NAS]

Podaj dalej:

W 2007 roku, gdy Doda utrwalała swoją dominującą pozycję w polskim show-biznesie, w TVN pojawił się program Jazda z Dodą, gdzie piosenkarka pod bacznym okiem kamer uczyła się prowadzić auto. Wszystko było ubarwione jej wyrazistym wizerunkiem, dosadnymi żartami i stylizacjami na miarę epoki.

Jazda z Dodą

Minęło 12 lat, Doda jest cenzurowana przez TVN (podobnie jak my), a stacji najwyraźniej brakuje nowych pomysłów. Jak dowiaduje się bowiem Vogule Poland, stacja odkurzy pomysł i nauczy kolejną gwiazdę prowadzić samochód. Tym razem będzie to… Edyta Górniak.

To dość zaskakujące, bo o ile Dorota w 2007 roku walczyła o swoje miejsce w show-biznesie i własny program telewizyjny był dla niej fajnym źródłem promocji, o tyle nie wiemy, dlaczego na takie show godzi się Edyta Górniak.

Ta sama, która tyle mówi o byciu artystką, ma przecież wyrobioną markę, niezaprzeczalny głos oraz grono oddanych fanów. Czy kolejny flirt z celebryctwem wyjdzie jej na dobre? Edi, gdy wsiądziesz za kółko, a kamera zacznie nagrywać, nie będziesz już mogła powiedzieć To nie ja

Edyta Górniak

Podaj dalej:

You Might Also Like