tylko jedna reklama


Edyta Górniak
newsy

Edyta Górniak: “Gdybym opublikowała wiadomości Donatana, to BYŁBY SPALONY!”

Podaj dalej:

Edyta Górniak w czerwcu 2018 roku wystąpiła podczas konferencji festiwalu w Opolu wraz z Donatanem. Producent odpowiada za jeden z jej ostatnich singli, Andromedę. To właśnie wtedy doszło do żenującej (dla niego) sytuacji, w której złapał artystkę za pupę. Edyta spoliczkowała go wtedy, a całość uwieczniły liczne kamery.

Teraz Górniak wraca do tego wydarzenia w najnowszym wywiadzie dla Fakt24. Okazuje się, że Witold Czamara (tak się naprawdę nazywa ten seksista) przez cały czas współpracy miał czynić żenujące umizgi do Edyty.

On nie szanuje kobiet. (…) On jest bardzo bezpośredni w komplementowaniu kobiet. Być może są takie kobiety, które to bardzo lubią, natomiast ja nie jestem do tego przyzwyczajona. Bardzo źle przyjął to, że nie chciałam mu dać swojego numeru telefonu, nawet gdy już skończyliśmy ten utwór. Był wręcz obrażony, że “jak to, ja ci dałem utwór, a ty mi nie dasz numeru telefonu”. Mimo tego, że mu nie dałam, na Instagramie, przez wiadomości prywatne pisał takie rzeczy, że gdybym to opublikowała, to byłby spalony. Nie zrobię tego, bo sam dał przykład swoją postawą, co myśli o kobietach i jak się do nich odnosi – powiedziała Edi.

Edyta Górniak w telewizji nauczy się prowadzić auto
[TYLKO U NAS]

Ta sytuacja wpłynęła na to, że Górniak nie występuje ze skomponowaną dla niej piosenką.

To było na tyle bezczelne, na tyle brudne, że cała muzyka schowała się za tym. I dlatego ja już nie śpiewam “Andromedy” – zdradziła.

Donatan poza byciem seksistą jest znany także z homofobii oraz byciem producentem i przyjacielem Cleo. Ta ostatnia usprawiedliwiała jego zachowanie “ekstrawagancją” oraz pisała, że wydaje jej się to ustawione. No cóż, Joanno, twoje opinie są twoją wizytówką.

Jeśli jesteś kobietą i potrzebujesz pomocy, to nie bój się zgłosić do osób, które mogą Ci pomóc. Jednym z takich miejsc jest Centrum Praw Kobiet. Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat tego, w jaki sposób mogą Ci pomóc.


Podaj dalej:

You Might Also Like