tylko jedna reklama


Doda
serio, wideo

Doda: “Wyciągam rękę do Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej”

Podaj dalej:

Tak jak obiecaliśmy, nie zamierzamy pisać o tragicznych niedzieli i poniedziałku. Uważamy jednak, że z każdej sytuacji można wyciągnąć wnioski. Być może zapewnienia, że teraz będzie inaczej i wylewające się wzajemne szambo zostanie zatrzymane, to marzenia naiwniaków, ale chcielibyśmy w to wierzyć.

Doda, która jak wiemy jeńców nie bierze, postanowiła zaproponować konkret. Rabczewska-Stępień wezwała innych muzyków do zorganizowania wspólnego, niezależnego od mediów, koncertu, który poza wartością artystyczną miałby też podłoże terapeutyczne. Niech każdy artysta wyjdzie, opowie swoją historię związaną z hejtem, przemocą w internecie. O tym, jak my to przeżywamy, bo przecież przeżywamy to codziennie – mówiła Doda w ręczniku na swoim Instagram Stories. I nie jest to hejt, bo jak wiadomo pod prysznicem do głowy wpadają najlepsze pomysły.

Ten najlepszy pomysł pojawił się chwilę później. Wyciągam rękę do Edyty Górniak, do Justyny Steczkowskiej, do wszystkich dziewcząt z branży, które za mną nie przepadają. Hej, dziewczyny, pokażmy że jesteśmy dorosłe, że są ważniejsze idee. Pokażmy naszym fanom, że ludzie mogą w cywilizowany sposób walczyć o dobre idee razem – zaapelowała Doda.

Tutaj możecie zobaczyć całą jej wypowiedź:

Dorota, możesz w tej sprawie liczyć na nasze wsparcie!


Podaj dalej:

You Might Also Like

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot