reklama

Nie miejmy złudzeń – osoby popularne nie różnią się aż tak bardzo od nas, zwykłych śmiertelników. Zdarza im się szukać przez internet seksu na jeden raz, zdarza im się też na kacu (lub nie) sexting z przypadkową osobą. Z tym ostatnim trzeba jednak bardzo uważać, bo nie wiadomo na ile osobę po drugiej stronie naprawdę interesuje zbliżenie, a na ile jedynie publikacja w kolorowych mediach. To ostatnie właśnie (prawie) spotkało Adama Bogutę.

Adasia znamy i lubimy. Brał udział w “Top Model” i już wtedy dał się poznać jako naprawdę w porządku koleś. Dziś poza modelingiem gra imprezy i ma swoją audycję w radio. Jest także bardzo popularny w social media i nic dziwnego, że piszą do niego fanki spragnione nie tylko atencji, ale chyba także czegoś więcej. Patrząc na poniższe zdjęcie zupełnie się temu nie dziwię.

1__8_

Nie tak dawno Vogule Poland w wiadomości prywatnej na Instagramie (jeszcze nas nie śledzisz?!) dostało wiadomość z dość sugestywnym zdjęcie. Komentarz informatora brzmiał: “Niedźwiedź to nie jest, ale też top model”. A oto i wspomniane zdjęcie:

image

Szybko ustaliliśmy, że zdjęcie pochodzi z jednego z forów internetowych poświęconych programowi “Top Model”. Postanowiliśmy zweryfikować prawdziwość tego zdjęcia u źródła. Nie, nie udało nam się sprawdzić empirycznie, ale porozmawialiśmy chwilę z Adasiem o powyższym penisie.

Z jego relacji wynika, że jedna z fanek pokazała sporo w prywatnej wiadomości na Snapchatcie. – Dla jaj zrobiłem to ze znajomymi. To screen penisa znalezionego w Internecie, dlatego jest taki rozmazany. Najlepsze, że to było ze dwa miesiące temu – tłumaczy nam Boguta.

Czy to prawda czy po prostu zgrywa się? – Mam małego, więc to nie mógł być mój – pisze nam model. Coś trudno nam w to uwierzyć i asekuracyjnie składamy wielką GRATULACJA!

adam-boguta-w-seksownej-sesji-zdjeciowej-218405-gallery_600

reklama