Czy Natalia Siwiec ma prawo mieć piersi?

tylko jedna reklama


Czy Natalia Siwiec ma prawo mieć piersi?

Gdy przejrzycie niedawne komentarze pod jej zdjęciem, to pytanie zawarte w tytule wcale nie jest absurdalne. Natalia Siwiec bowiem, proszę państwa, miała czelność pojawić się na wydarzeniu reklamującym film o zabarwieniu erotycznym, w którym będzie występowała, w półprzezroczystej bluzce. Pod bluzką widniał wyeksponowany biust gwiazdy. Biust, który nigdy nie udawał naturalnych piersi. A na tych ostatnich, ku zgorszeniu wielu osób, były… sutki. Dacie wiarę?!

https://www.instagram.com/p/B5qDGU9p_RZ/

Ja wiarę tracę, gdy czytam rozemocjonowanych internautów. Wybrałem te najdelikatniejsze komentarze:

Najdelikatniejsze, wierzcie mi na słowo.

Media plotkarskie chętnie podjęły temat, by napędzić sobie klików w witrynach. Wszystko tu bowiem się zgadza: jest celebrytka, cyc na wierzchu, nienawiść. Kliknie się. Szkoda tylko, że żadna z redakcji (poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale jakoś nie zauważyłem) nie wyraziła jednoznacznej opinii sprzeciwiającej się temu ściekowi.

Przejdźmy jednak do faktów. Co zrobiła Natalia Siwiec? Pokazała swoje piersi. Czy robiła to wcześniej? Tak. Czy ma do tego prawo? Tak. Czy ubrała się stosownie? Tak, bo na konferencję erotyzującego filmu na podstawie książki Blanki Lipińskiej. Czy udaje, że piersi są naturalne lub w jakimkolwiek innym momencie oszukuje w tym momencie odbiorców? Nie.

Czy Natalia Siwiec miała więc prawo pokazać swoje piersi? Jeśli miała taką ochotę (a widocznie miała) i nikt na tym nie ucierpiał (a chyba nie?), to znaczy, że miała. Czy Natalia Siwiec ma prawo poprawiać sobie usta, nos, piersi, nogi, rzęsy, uszy, gałki oczne i całą resztę? Tak. Mam nadzieję, że pomogłem.

A tym wszystkim moralistkom (tak, to w większości kobiety były oburzone) polecam, nie wiem, może oglądanie swoich piersi w lustrze? Chyba warto oswoić tę część ciała, żeby nie budziła takiej nienawiści i paniki.