tumblr.com

10 rzeczy, które powinieneś robić na Fejsie, żeby Twoi znajomi nie myśleli, że jesteś lamusem

3 minut czytania

Dla tych, którym się nie chce koloryzować zdjęć obiadów i wrzucać statusów z translatora przygotowaliśmy 10 prostych rad jak zostać skutecznie zablokowanym przez znajomych na ich wall’ach.

1. Wklejaj cytaty z demotywatorów i innych witryn na których znajdziesz 117 stron cytatów w stylu Paulo Coelho. Nawet, a może i tym bardziej, po angielsku. Nie ma nic lepszego niż dystrybucja myśli filozoficznej.
2. Wrzucaj statusy mówiące o nieszczęściu w miłości tj: nieodwzajemnionych uczuciach, ułomności swojego partnera, samotności, braku powodzenia lub też bardziej zakamuflowane pretensje do losu o brak tego, co widziałeś kwadrans wcześniej w swoim ulubionym serialu.
3. Zawsze bądź online na czacie, a zwłaszcza po 24 w piątki i soboty, lub po 5 rano w soboty i niedziele. (Jedno oznacza, że nie masz życia poza fejsbukiem; drugie, że nie masz znajomych z którymi możesz wychodzić na imprezy, a trzecie, że nikt Cię nie chciał na imprezie).
4. To w sumie powinno być pierwszym punktem, ale zapamiętaj jako najważniejsze – zawsze lajkuj swoje aktywności i statusy, nawet zdjęcia, na których jesteś oznaczony. Nie ma nic lepszego niż przybijanie sobie samemu piątki.
5. Twórz żebrolajki i żebrokomplementy. Jedno z najciekawszych zachowań to tanie wyłudzanie komplementów w stylu: „ale jestem brzydka“ do zdjęć
z kamerki. (Jeśli już uważasz, że jest się czym chwalić to się pogódź się z tym, że okłamywać w komentarzach będą Cię tylko osoby, które chcą Cię przelecieć albo pożyczyć kasę.)
6. Jeśli widzisz, że kilkunastu z Twoich znajomych wrzuciło na swoją tablicę nową piosenkę Grimes albo lookbook Stelli McCartney, koniecznie zrób to samo.
A nuż Ty okażesz się apostołem hipsterskiej nowiny. To samo dotyczy statusów RIP i o pogodzie.
7. Koniecznie okazuj wirtualną wrażliwość na krzywdę zwierząt, najlepiej publikując galerie tych spalonych, okaleczonych lub zabitych.
8. Wrzucaj więcej niż 3 statusy w ciągu jednego dnia. Im więcej tym lepiej.
9. Bierz bezrefleksyjnie udział w łańcuszkach dotyczących nowych zasad facebooka zwłaszcza, jeśli przy zakładaniu profilu nie czytałeś regulaminu.
10. Pisz po pijaku na temat picia.

Powodzonka!

Doradzał: Kim Kolwiek
Zdjęcie: tumblr.com

redakcja

Styl, smak, sekret. Since 2012.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.