fbpx

10 rzeczy, które powinieneś robić na Fejsie, żeby Twoi znajomi nie myśleli, że jesteś lamusem

tylko jedna reklama


10 rzeczy, które powinieneś robić na Fejsie, żeby Twoi znajomi nie myśleli, że jesteś lamusem

Dla tych, którym się nie chce koloryzować zdjęć obiadów i wrzucać statusów z translatora przygotowaliśmy 10 prostych rad jak zostać skutecznie zablokowanym przez znajomych na ich wall’ach.

1. Wklejaj cytaty z demotywatorów i innych witryn na których znajdziesz 117 stron cytatów w stylu Paulo Coelho. Nawet, a może i tym bardziej, po angielsku. Nie ma nic lepszego niż dystrybucja myśli filozoficznej.
2. Wrzucaj statusy mówiące o nieszczęściu w miłości tj: nieodwzajemnionych uczuciach, ułomności swojego partnera, samotności, braku powodzenia lub też bardziej zakamuflowane pretensje do losu o brak tego, co widziałeś kwadrans wcześniej w swoim ulubionym serialu.
3. Zawsze bądź online na czacie, a zwłaszcza po 24 w piątki i soboty, lub po 5 rano w soboty i niedziele. (Jedno oznacza, że nie masz życia poza fejsbukiem; drugie, że nie masz znajomych z którymi możesz wychodzić na imprezy, a trzecie, że nikt Cię nie chciał na imprezie).
4. To w sumie powinno być pierwszym punktem, ale zapamiętaj jako najważniejsze – zawsze lajkuj swoje aktywności i statusy, nawet zdjęcia, na których jesteś oznaczony. Nie ma nic lepszego niż przybijanie sobie samemu piątki.
5. Twórz żebrolajki i żebrokomplementy. Jedno z najciekawszych zachowań to tanie wyłudzanie komplementów w stylu: „ale jestem brzydka“ do zdjęć
z kamerki. (Jeśli już uważasz, że jest się czym chwalić to się pogódź się z tym, że okłamywać w komentarzach będą Cię tylko osoby, które chcą Cię przelecieć albo pożyczyć kasę.)
6. Jeśli widzisz, że kilkunastu z Twoich znajomych wrzuciło na swoją tablicę nową piosenkę Grimes albo lookbook Stelli McCartney, koniecznie zrób to samo.
A nuż Ty okażesz się apostołem hipsterskiej nowiny. To samo dotyczy statusów RIP i o pogodzie.
7. Koniecznie okazuj wirtualną wrażliwość na krzywdę zwierząt, najlepiej publikując galerie tych spalonych, okaleczonych lub zabitych.
8. Wrzucaj więcej niż 3 statusy w ciągu jednego dnia. Im więcej tym lepiej.
9. Bierz bezrefleksyjnie udział w łańcuszkach dotyczących nowych zasad facebooka zwłaszcza, jeśli przy zakładaniu profilu nie czytałeś regulaminu.
10. Pisz po pijaku na temat picia.

Powodzonka!

Doradzał: Kim Kolwiek
Zdjęcie: tumblr.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.