Co słychać u Antonio, byłego męża (?) Macieja Zienia?

11664
views

Pamiętacie jeszcze dramę, jaka wynikła z rozwodu (choć chyba raczej „rozwodu”) Maćka Zienia i Antonio. Ten drugi zrobił naprawdę sporą dramę w swoich social media, by ostatecznie wyjechać z Polski. Okazuje się, że u niego już lepiej, na co dowodem są poniższe zdjęcia z jego Instagram Stories.

Antonio zmienił swój nick z @antoniozien na @antoniotexero. Nie wiemy czy to nazwisko nowej miłości czy też jego własne. Mężczyzna sporo podróżuje po Europie. Ostatnio odwiedził m.in. Kopenhagę, Frankfurt nad Odrą, Barcelonę, a niebawem ma nawiedzić Warszawę. Czy ma to związek z jego pracą masażysty, innymi projektami czy ma charakter czysto prywatny? Nie wiadomo.

Antonio milczy także w sprawach związkowych, wciąż obraca się w środowiskach związanych z modą i – jak wynika z naszych informacji – stale ma kontakt z Katarzyną „Kate Rozz” Gwizdałą, która przecież była matką jego i Maćka związku.

#My #new #earring

A post shared by Antonio Texero (@antoniotexero) on

W jakim celu słynny masażysta odwiedzi niebawem Polskę – nie wiadomo. Jedno jest pewne – wciąż coś go łączy z naszym krajem. Co? Tego nie wiemy lub nie możemy wam powiedzieć.

Niektóre gwiazdy uciekają przed nami do łazienki, inne w łazience żalą się nam na ciężar sławy. Do tej ostatniej podchodzimy z dużą dozą ironii, czasami złośliwości, czasami abstrakcyjności. Jesteśmy popkulturą.

PODZIEL SIĘ