fbpx

Zuzanna Borucka o swoim związku: „Czułam się jak gówno”

tylko jedna reklama


Zuzanna Borucka o swoim związku: „Czułam się jak gówno”

Zuzanna Borucka, znana pod nickiem @zuzeklobuzek, przyzwyczaiła nas do raczej radosnych i miłych w odbiorze treści. Kilka dni temu na jej Instagramie zaczęły pojawiać się jednak nieco mroczniejsze posty. Momentem kulminacyjnym było zrobienie sobie przez nią tatuażu z liczbą 23 tuż obok prawego oka. Influencerka wszystko udokumentowała oczywiście na swoim Stories.

tatuaż Zuzanna Borucka

Borucka postanowiła odpowiedzieć na pytania fanów, którzy nie kryli zdziwienia jej decyzją. Zwłaszcza, że 23 było liczbą, która towarzyszy też jej byłemu chłopakowi.

Zuzanna w gorzkich słowach zdradziła też, co dzieje się w jej głowie. A nie jest tam chyba najprzyjemniej.

Tak emocjonalne wyznania Zuzki spotkały się oczywiście ze skrajnymi komentarzami. Jedni wyrażali współczucie, inni wsparcie, lecz znalazła się też grupa osób wyśmiewająca jej Stories czy nawet oskarżająca ją o publikowanie prywaty bez zgody byłego chłopaka.

Te ostatnie oskarżenia Borucka skwitowała kolejnym Stories, któremu znów daleko do optymizmu.

Zuzanna Borucka

Zuzanna Borucka jest osobą publiczną i publicznie opowiedziała o swoich emocjach. Bezsprzecznie można więc dyskutować o tym, co sama zechciała opowiedzieć światu. Możemy różnie oceniać sposób, w jaki postanowiła rozliczyć się z byłym chłopakiem. Pytanie jednak brzmi:

Czy ocenianie emocji innych osób jest właściwe?

My mamy mieszane uczucia. Jak wiecie nie mamy problemu z ocenianiem czyichś zachowań, komentarzy czy działalności. Ciężko jednak wchodzić w rolę komentatora czyjegoś związku, znając tak naprawdę jego niewielki fragment.

Nie mamy więc w sobie potrzeby, by w jakikolwiek sposób potępiać Zuzę. Na pewno się z niej nie śmiejemy, a życzymy jej rozwiązania wszystkich problemów. Nie widzimy bowiem powodu, by czyjeś (być może) załamanie miało być powodem do drwin czy żartów.

Niech rzuci kamieniem ten, kto nie miał złamanego serca.

Pamiętaj, że jeśli potrzebujesz wsparcia psychologicznego, to nie masz się czego wstydzić. Pod bezpłatnym numerem 116 123 (czynny codziennie od 14:00 do 22:00) prowadzonym przez Instytut Psychologii Zdrowia możesz uzyskać doraźne wsparcie i wszystkie niezbędne informacje.

Zuzanna Borucka
Zobacz też nasz anty-przewodnik po Rzymie!