vogulemaniac

Zmiany w programie wspierania VoguleManiac

1 minuta czytania

Tak, jak zapowiadaliśmy, zmieniliśmy nieco nasze poziomy wspierania na YouTubie. Wszystko dlatego, że – jak wiecie – temat naszych imprez jest zawieszony. Tymczasem poziom trzeci i czwarty programu VoguleManiac przewidywał dotąd darmowy jeden bilet miesięcznie.

W związku z tym zobowiązaliśmy się, by w zamian osoby wspierające na poziomie trzecim i czwartym dostały nieregularne, dodatkowe dwa wideo miesięcznie. Pierwszy bonus, w ramach naszego cyklu Vogule Czule, już jest. Osoby wspierające mogą obejrzeć film pod tym linkiem.

Kolejną zmianą dla poziomów trzeciego i czwartego jest możliwość dołączenia do naszej tajnej, zamkniętej grupy na Facebooku – Hydepark Vogule Poland. Wielokrotnie pytaliście o taką opcję, bo grupę mamy zamkniętą. To oczywiście nie oznacza żadnych zmian dla osób, które już są w grupie i przestrzegają jej regulaminu. Regulamin obowiązuje osoby, które zostaną dodane na podstawie wspierania nas na YouTubie.

Polecamy zapoznać się ze szczegółami wspierania nas, bo – to nie jest jakaś wielka tajemnica – zarobki z YouTube’a są w tym momencie naszym głównym źródłem dochodów. Oczywiście jest też możliwość innego wspierania nas, tutaj szczegóły.

redakcja

Styl, smak, sekret. Since 2012.