fbpx

tylko jedna reklama


Złote Globy 2020. 11 najlepszych momentów


O tym, kto wygrał, dowiesz się z naszego Stories.

1. Taylor Swift nie przeszła czerwonym dywanem. Nikt nie mógł jej zapytać o flop, jakim okazał się musical Cats. Ok, będąc w tej sytuacji też nie uciekłby przed kamerami…

2. Jennifer Lopez przebrała się za prezent. Gurl, wiemy, że jesteś nagrodą dla ludzkości, ale nie musisz tego podkreślać.

3. Adam Driver heheszkował sobie z Joaquinem Phoenixem. Totalnie wierzymy, że akurat ta dwójka może się kumplować, bo wydają się naprawdę spoko kolesiami.

4. Stellan Skarsgård zdobył się na ważne wyznanie.

5. Kiedy kamera przejeżdża sobie po publiczności zgromadzonej na Globach i nagle…

https://sebandmia.tumblr.com/post/190090604359/me-when-they-showed-beyonc%C3%A9-and-jay-z-for-a-split

…a wyglądali tak:

6. Ellen DeGeneres po otrzymaniu nagrody im. Carol Burnett pocałowała swoją żonę. Normalna sprawa, ale czaicie w Polsce? KOBIETA CAŁUJE KOBIETĘ, KTÓRA JEST JEJ ŻONĄ HURRDURR

7. Amy Poehler i Taylor Swift spotkały się na scenie, by wręczyć nagrodę. Ciekawe połączenie. Na pewno ciekawsze, niż sukienka Tay…

https://oui-ladybug.tumblr.com/post/190091209807

8. Patricia Arquette, odbierając swoją nagrodę, powiedziała kilka ważnych słów. Nie ma co streszczać, po prostu posłuchajcie.

9. Brad Pitt i Jennifer Aniston pojawili się w jednym miejscu, więc nie mogło zabraknąć pytania o to, co jest między nimi. Zwłaszcza, że tabloidy zza oceanu już donosiły o tym, że rzekomo zeszli się i planują wspólną chatę. Mamy i wypowiedź pana Brada:

10. Joaquin Phoenix po odebraniu swojej nagrody wygłosił mocno poplątaną przemowę, która wzbudziła (nie osądzam czy słusznie, bo piszę to o 5:01 nad ranem i nie mam na to siły) sporą niezręczność i ostatecznie został zagłuszony przez muzyczkę.

11. Tak, Tay przyszła z chłopakiem Joe Alwynem. Nie pozowali razem, ale i tak mają kilka słodkich ujęć.

Dziękujemy za najlepszą relację (bo naszą) w historii relacjonolandii i żegnamy się klap klap Tiffany Haddish.