LESS_ Vogule Poland

Zgarnij nasze ubrania. Wielkie wietrzenie szaf

2 minut czytania
ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Jak już pewnie wiecie, niebawem wyprowadzamy się z Polski do Barcelony. Powoli myślimy już o tym, co ze sobą zabrać. Oczywiście nie weźmiemy wszystkiego, a jeśli choć trochę nas znacie to wiecie, że bardzo nie lubimy wyrzucania rzeczy, które nadają się do użytku.

Dlatego bardzo nam miło ogłosić, że niedawno zaczęliśmy współpracę z aplikacją LESS_, której hasło Mniej zbędnych rzeczy.Więcej Twojego stylu pasuje do naszego aktualnego podejścia idealnie. A przejrzystość aplikacji i jasne zasady sprawiają, że korzystanie z niej sprawia nam zwyczajną frajdę. Postanowiliśmy, że co tydzień będziemy Wam wrzucać kolejną porcję ubrań, dodatków i nie tylko, które widzieliście na naszych profilach na Instagramie, w nagraniach wideo czy na imprezach Vogule Poland. Wszystkie będą w okazyjnych cenach lub wystawione na aukcję.

Ponadto planujemy na niej wystawić także książki, których nie zamierzamy zabierać przy emigracji. Całkowity dochód z kupna książek będzie przelany na konto Fundacji KOT, która – jak nazwa wskazuje – pomaga potrzebującym sierściuchom. Zapraszamy więc do ściągania bezpłatnej aplikacji LESS_ na swoje telefony, obserwowanie naszego konta @vogulepoland oraz zakupy!

redakcja

Styl, smak, sekret. Since 2012.