WTF! Radwańska i Grabowski śpiewają…

tylko jedna reklama


WTF! Radwańska i Grabowski śpiewają…

Świat zmierza w bardzo dziwną stronę. Dopiero co informowaliśmy Was, że Maja Plich pisze autobiografię, a tu okazało się, że to początek niespodzianek. Wtorek zaskoczył nas dwoma premierami muzycznymi – swoje single wydali Andrzej Grabowski oraz Agnieszka Radwańska.

Agnieszka Radwańska z okazji swojej emerytury postanowiła sprawić sobie serię celebryckich prezentów. Najpierw był udział w Tańcu z gwiazdami, teraz utwór o charakterze muzycznym. W piosence We love penis tenis towarzyszy jej przyjaciółka i koleżanka po fachu, Caroline Wozniacki.

Zanim posłuchacie tego cuda, to mamy do przekazania dwie ważne informacje: słowa napisał Jacek Cygan, a muzykę Piotr Rubik. Na serio.

Agnieszka Radwańska i jej piosenka

Agnieszka Radwanska kończy swoją wielką przygodę z tenisem 🎾, ale już ma dla Was niespodziankę! ❤️🎤🎧🎶Razem z Caroline Wozniacki nagrała piosenkę „We love tenis” (tekst Jacek Cygan, muzyka Piotr Rubik). Posłuchajcie ⤵️⤵️Piosenka powstała z okazji uroczystego benefisu wieńczącego karierę sportową Agnieszki Radwańskiej. Na transmisję zaprosimy Was 21 maja do TVP1| #BądźmyRazem

Opublikowany przez Bądźmy Razem. TVP Wtorek, 26 marca 2019

Andrzej Grabowski zaś zaskoczył nas całym albumem, zupełnie jak Beyonce. Aktor znany z bycia zaflejanym Ferdkiem Kiepskim oraz dawaniu dziewiątek w Tańcu z gwiazdami, gdy Iwona Pavlovic daje szóstki (69, hehehe), jak widać wciąż jest bardzo płodnym artystą.

Nie wiemy za bardzo co mamy sądzić o singlu Kwestia miesiąca, bo wciąż próbujemy odszyfrować słowa w zachrypianym utworze. Jest ciężko. Zauważyliśmy, że o wiele łatwiej słucha się tego w przyspieszeniu 1,25 lub 1,5. Polecamy, nawet niezłe do kończenia drugiej flaszki o trzeciej w nocy.

Nie wiemy co teraz mogłoby nas zaskoczyć. Chyba tylko dobra płyta Edyty Górniak. Albo jakakolwiek jej nowa płyta.