logo vogule poland

współpraca

Vogule Poland powstało w 2012 roku i od tego czasu na dobre wpisało się w polski internet oraz świat show-biznesu.  Było cytowane przez większość mediów – zarówno tych “kolorowych” oraz przez te uznawane za poważne. Jednak największą siłą Vogule Poland jest niezwykle zaangażowana społeczność, która spotyka się w realnym świecie podczas wydarzeń (ponad 100 zorganizowanych imprez, ponad 100 tysięcy osób na nich). Kanały twórców cechuje ekstremalnie wysoki engagement rate. W czasach, w których algorytmy tną zasięgi, Vogule Poland udaje się zdobywać zasięgi wykraczające ponad ich liczbę obserwujących.

Odbiorcami Vogule Poland są przede wszystkim kobiety (86%), osoby między 18 a 35 rokiem życia mieszkające w największych ośrodkach miejskich: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku.

Każda współpraca, ze względu na charakter kanału, jest planowana indywidualnie. Twórcy z dbałością dobierają odpowiednie formaty oraz tworzą lub adaptują otrzymany koncept, dostosowując go do charakteru społeczności. Dzięki czemu realizowane akcje przynoszą wymierne efekty.

Vogule Poland jest spółką oraz zarejestrowanym tytułem prasowym.

Zasięgi i statystyki udostępniamy na życzenie.

Zapraszamy do kontaktu:
[email protected]