Wesprzyj

tylko jedna reklama


Vogule Poland jest medium w pełni niezależnym, nie bojącym się wyrażać czasami niepopularnych opinii, nieprzekupnym i jasno wyrażającym swoje opinie. Mamy nadzieję, że to się nie zmieni, ale potrzebujemy do tego Waszego wsparcia. Poniżej znajdziecie kilka pomysłów na to, jak można nas wspierać:

 1. Dołączenie do naszego programu lojalnościowego.
  Na YouTubie możesz wybrać próg comiesięcznej płatności, z której w każdym momencie możesz się wycofać. Każdy próg daje dodatkowe bonusy!
 2. Wpłacanie nam napiwku.
  Kwota wpłaty jest dowolna. Możesz zrobić to przelewem, smsem, bitcoinem, PayPalem, Blikiem… Pozostawiamy to Tobie, będziemy szczęśliwi z każdej złotówki!
 3. Kupowanie naszych ciuszków.
  W naszym sklepie znajdziecie całą masę wzorów koszulek, bluz, toreb, case’ów telefonicznych i wielu innych wspaniałości.
 4. Chodzenie na nasze imprezy.
  Nie dość, że są (podobno) magiczne, to dodatkowo dokładacie się do naszej pracy, zwyczajnie kupując bilety na wydarzenia.
 5. Oglądanie naszych wideo i reklam w nich.
  To nie kosztuje nic, a pozwala nam zarobić jakiekolwiek pieniądze na YouTubie, w rozwój którego wkładamy coraz większą wagę. Dołóż się w ten sposób!

Dziękujemy za każdy miły gest, bo bez Was nie ma nas!

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot