logo vogule poland

wesprzyj

Vogule Poland jest medium w pełni niezależnym, nie bojącym się wyrażać czasami niepopularnych opinii, nieprzekupnym i jasno wyrażającym swoje opinie. Mamy nadzieję, że to się nie zmieni, ale potrzebujemy do tego Waszego wsparcia. Poniżej znajdziecie kilka pomysłów na to, jak można nas wspierać:

 1. Dołączenie do naszego programu lojalnościowego.
  Na YouTubie możesz wybrać próg comiesięcznej płatności, z której w każdym momencie możesz się wycofać. Każdy próg daje dodatkowe bonusy!
 2. Wpłacanie nam napiwku.
  Kwota wpłaty jest dowolna. Pozostawiamy to Tobie, będziemy szczęśliwi z każdej złotówki!
 3. Zamawianie pozdrowień / życzeń.
  Wpłacasz 150 złotych poprzez buycoffee. W momencie wpłacania wyskakuje miejsce na wiadomość, która trafi tylko do nas. Wpisz tam rzeczy, które pozwolą nam stworzyć spersonalizowane wideo do minuty długości. Jakie rzeczy? Przykładowo: imię, zainteresowania, okazję, ulubione sprawy do których możemy nawiązać itd. Dodatkowo w tym samym miejscu wpiszcie koniecznie adres mail, na który mamy przesłać nagranie. I dajcie nam 7 dni roboczych na zebranie tego w kupę, stworzenie i wysłanie, ok?
 4. Kupowanie naszych ciuszków.
 5. W naszym sklepie znajdziecie całą masę wzorów koszulek, bluz, toreb, case’ów telefonicznych i wielu innych wspaniałości.
 6. Oglądanie naszych wideo i reklam w nich.
  To nie kosztuje nic, a pozwala nam zarobić jakiekolwiek pieniądze na YouTubie, w rozwój którego wkładamy coraz większą wagę. Dołóż się w ten sposób!

Dziękujemy za każdy miły gest, bo bez Was nie ma nas!