Uruchamiamy program lojalnościowy VoguleManiac. Już od pięciu zeta!

tylko jedna reklama


Uruchamiamy program lojalnościowy VoguleManiac. Już od pięciu zeta!

Jak wiecie, mocno dbamy o swoją niezależność. Z tego powodu nie przyjmujemy części reklam, bo dbamy o to, by nie być słupem ogłoszeniowym oraz by nie wciskać Wam kitu. A tych propozycji naprawdę nie mamy wiele. Mimo tego, że od miesięcy jesteśmy liderem polskich mediów w social media (przed takimi gigantami, jak TVN, Onet czy inne Pudelki), to reklamodawcy najwyraźniej boją się kogoś, kto ma swoje zdanie i osobowość nieco bardziej rozwiniętą od budyniu. To nie hejt, bo budyń lubimy!

Mamy nieśmiałą nadzieję, że Wy lubicie nas. A jeśli tak, to zapraszamy Was do wspierania naszej działalności. Być może wiecie, że taka opcja istnieje od jakiegoś czasu, ale dziś wprowadziliśmy kilka zmian, które chcemy Wam pokrótce przedstawić:

Program VoguleManiac na YouTubie

W ramach naszego kanału na YouTubie możecie teraz dołączyć do wyjątkowego programu lojalnaściowego VoguleManiac, w ramach którego pojawiły się cztery progi płatności. Najmniejsza, w ramach której dostajesz dodatkowe treści wideo (m.in. Kulisy Prasówki, których nie będziemy już wrzucać na Facebooka), to zaledwie 4,99 złotych miesięcznie. Kolejne bonusy rosną wraz z deklarowaną miesięczną kwotą abonamentu. Tutaj możesz zapoznać się ze szczegółami. Guzik Wesprzyj będzie teraz dostępny przy wszystkich naszych materiałach na tej platformie.

Napiwki na Tipeo

Jeśli nie chcesz lub nie możesz płacić comiesięcznej kwoty, możesz to zrobić jednorazowo dzięki systemowi Tipeo. Na naszym profilu znajdziesz wszelkie informacje i w momencie, gdy znajdziesz dychę na ulicy, możesz przelać nam ją za pomocą przelewu, bliku, bitcoina czy smsa. Prosto, szybko, jednorazowo.

Co z Patronite?

Tak, jakiś czas temu założyliśmy profil na Patronite, o którym jak pewnie zauważyliście specjalnie już nie komunikujemy. Dziś resztka Patronek i Patronów, którzy dzielnie nas tam ciągle wspierają (dziękujemy!) dostanie wiadomości o zamknięciu naszego konta. Będziemy zaszczyceni, jeśli dalej będziecie chcieli nas wspierać. Dobrym rozwiązaniem zapewniającym ciągłość jest skorzystanie z jednej z opcji pakietu VoguleManiac.

Mamy nadzieję, że nowe pakiety i nowe bonusy sprawią, że my nie będziemy głodować, a Wy będziecie mieli dużo dobrych, zabawnych, a może nawet niegłupich treści. Pamiętajcie, że jeśli macie jakieś propozycje, uwagi, wnioski czy skargi, to zawsze na nie czekamy na [email protected], ponieważ bez Was nie ma Vogule Poland!