Mateusz Maga, bardziej znany jako jeden z dziesiątków uczestników „Top Model”, a także były chłopak Kajetana Góry, postanowił zostać piosenkarką. OK, każdy ma prawo spełniać swoje marzenia, nawet jeśli nie ma do tego warunków. Tym razem Lady Maga posunął się trochę dalej w śmieszności, niż miał to w zwyczaju robić wcześniej.

Teledysk onirycznej piosenki opowiada nami historię nauki pisania przez domniemaną dziewczynę Lady Magi. Dziewczyna bardzo usilnie stara się napisać na nie wątłej klacie Lady napis „#FIRST KISS”. Idzie jej to ślamazarnie, ale pod koniec utworu (SPOILER ALERT!) udaje się. W międzyczasie Maga jest targany emocjami (a może to przeciąg w bloku?), bierze prysznic (a więc drogi, niezmywalny marker był w użyciu!), by wreszcie udawać spółkowanie ze statystką występującą w tej produkcji.

Jakimś skrajnym kretynizmem wydaje się pomysł, by gej w 2017 roku tak nachalnie próbował ściemniać i zgrywać sceny miłosne z kobietą. To się jednak właśnie dzieje. Czy zabrakło odwagi? Chyba raczej dobrych doradców. Miało być romantycznie i wzniośle, wyszły jakieś drgawki Lady Magi okraszone tak pokaleczonym angielskim, że ciężko nam zrozumieć jakiekolwiek słowo. No i ta miłość, która ma tyle wspólnego z prawdziwym życiem, co Krystyna Pawłowicz z empatią.

W tym wypadku pozostaje nam tylko jedno: Gosiu Andrzejewicz, musisz wygrać preselekcje do Eurowizji!