image
reklama

Od tygodnia cała Polska żyje romansem Madoxa, znanej francuskiej piosenkarki, oraz Marcina Millera, brata syjamskiego byłego polskiego premiera oraz lidera zespołu Boys. Już w ubiegłym tygodniu pisaliśmy, że pan Miller (Marcin, nie Leszek) wypiera się związku z panią Madox. Teraz dowiedzieliśmy się co tak naprawdę wydarzyło się między nimi.

Miller mimo kilku dekad spędzonych w remizach i na weselach wciąż świetnie radzi sobie na rynku muzyki chodnikowej. Tymczasem Madox po zainteresowaniu sprzed paru lat zaszył się w swoim paryskim atelier i dopiero teraz powraca z nowymi piosenkami. To właśnie on, prywatnie brat bliźniak Magdy Mołek, miał wymyślić ten związek! Rozmawialiśmy o sprawie z panem Marcinem, który dał nam jednoznacznie do zrozumienia, jak traktuje tę znajomość. – Nie ma szans, żebyśmy kiedyś byli razem. Mam żonę. Nie biorę w ogóle takiej opcji pod uwagę – zdradził król disco polo.

A co na to wszystko Madox? Po naszym artykule rozpętała się burza na jednym z kilku jego prywatnych kont na Facebooku, którą piosenkarka skomentowała następująco:

image

Tym samym wszystko stało się jasne – pan Madox pragnie najwyraźniej skorzystać z opiekuńczego, męskiego ramienia pana Millera i na udawanym związku wypromować nową płytę. Co będzie dalej? Aż strach się bać!


Obserwuj Vogule Poland: Facebook / Instagram / Twitter

reklama