reklama

Niedawno Radio Zet dowiedziało się, że Kamil Durczok wraca do telewizji i już niebawem poprowadzi nowy program w Polsat News. Redakcja Vogule Poland zgłębiła temat i dowiedziała się, że to nie koniec przygód gwiazdora ze stacją.

Po skandalizującym rozstaniu się dziennikarza ze stacją TVN wielu zwiastowało koniec Durczoka. Tymczasem ten poświęcił wolne miesiące na bieganie, spacery z psem, dyskusje na Twitterze oraz wygrywanie procesów sądowych. Teraz pan Kamil wraca (w pełni chwały) do konkurencyjnego Polsatu, a dokładniej kanału informacyjnego Polsat News.

Jak dowiaduje się redakcja Vogule Poland, Nina Tenterientien ma jednak dużo większe plany względem Kamila. – Chciałabym go zaphosić na moją bezludną wyspę. Wiem, że hewelacyjnie wypadłby w “Tańcu z gwiazdami” – miała powiedzieć podczas ostatniego spotkania zarządu.

Durczok jest pozytywnie nastawiony do swojego udziału w tanecznym show. Wie, że w ten sposób mógłby odzyskać część sympatii widzów. – Kamil w żartach opowiadał, że zgodzi się tylko pod warunkiem, jak mu dadzą Bożenę – zdradza nam osoba z otoczenia dziennikarza. Chodzi tu oczywiście nie o Bożenę Dykiel, a o Bożenkę z “Klanu”, czyli Agnieszkę Kaczorowską. 

Planowany debiut Durczoka w legginsach na parkiecie już na wiosnę 2017 roku. Szykujcie się do wysyłania smsów.


Obserwuj Vogule Poland: Facebook / Instagram / Twitter

reklama