Siostry Godlewskie dzięki naszym zabiegom w grudniu 2017 roku zyskały zbiorową popularność. Myśleliśmy, że staną się tylko chwilowym viralem i nie przypuszczaliśmy, że zyskają zainteresowanie większe niż trzy sekundy między kolejnym memem, a śmiesznym filmikiem z małymi kotkami. Przepraszamy was za to.

Esmeralda i Małgosia Godlewskie postanowiły założyć zespół Siostry Godlewskie, wydały już pierwszy autorski singiel (jest straszny), a teraz grają “koncerty” w klubach. Siostry niedawno pojawiły się w jednym z gejowskich lokali, by wystąpić ze swoim recitalem. Miejsce stosowne, bo to właśnie geje pokochali ich wyzywający wizerunek, pewność siebie i abstrakcyjną zabawność.

Połowa plastikowego duetu, Esmeralda, chyba nieco przesadziła z kreacją i podczas spotkania z “fanami” ukazała swoją imponującą, plastikową pierś. Oglądacie to na własną odpowiedzialność.

Z naszych informacji wynika, że pierś wypadała jej wielokrotnie tego wieczoru. Niestety – ze względu na charakter lokalu – nie spotkała się ze szczególnym zainteresowaniem, ewentualnie z kilkoma wideo kręconymi, jak powyższe, z podjebki. Serdecznie współczujemy piersi.