fbpx

TVN vs Vogule Poland, odcinek 39182320909841

#freevogulepoland

Tak, mamy październik 2020, a to wciąż trwa. TVN wciąż nic nie kuma i ciągnie nieśmieszny żart pozywania nas. Dziś odbyła się kolejna rozprawa. Mamy ich wiele, niektóre są bardzo podobne. W tej dzisiejszej TVN oskarża nas o naruszenie dobrego imienia spółki. Nas, czyli osoby prywatne (to już dwa pozwy), ale praktycznie taki sam pozew trafił do spółki Vogule Poland Sp. z. o. o (to już trzy w tym samym temacie). Także jeśli ktoś czeka na rozprawę pół roku, to pretensje proszę nie do nas, nie my stworzyliśmy tę absurdalną bajkę.

Dziś swoje zeznania kończył Patryk, a następnie przyszła kolej na Madama. A ten rozbłysł i niczym najlepszy mówca z Judge Judy (to taka Anna Maria Wesołowska, tyle że fajniejsza) porwał swoimi zdolnościami krasomówczymi. Zdradzimy tylko, że wyrażenie Absolutnie nie w kręgach sądowych od dziś jest uznawane za ikoniczne.

Nie zapraszaliśmy Was, jak wcześniej, na salę rozpraw, ponieważ ze względów epidemiologicznych publiczność była wyłączona. Kumamy, względy bezpieczeństwa, z tym nie dyskutujemy.

Kolejną rozprawę w tym temacie mamy przewidzianą na marzec 2021. Tak, to będzie już trzeci rok tej batalii. Choć raczej batalienki, bo ani to poważne, ani nikomu potrzebne.

TVN jest częścią wielkiej, amerykańskiej korporacji i ma praktycznie nieograniczony budżet na ciąganie po sądach niepokornych ludzi. My jesteśmy dwoma chłopakami z Polski, którzy nie pozwalają na opluwanie. I jak być może wiecie, nie stoi za nami żadna gigantyczna korporacja, a dwa koty, które coś nie garną się do roboty. Jeśli więc chcielibyście wesprzeć nasze działania i pomóc opłacić zespół prawny, to możecie wpłacić dowolnej wielkości jednorazowy tip, o tutaj. Z góry dzięki!

Archiwum całej batalienki znajdziecie tutaj.

A, i pamiętajcie, #freevogulepoland!