reklama

TVN kontra Vogule Poland. Opowiemy Wam swoją wersję [OŚWIADCZENIE]

reklama

Wszystkie części sprawy TVN kontra Vogule Poland

Mamy do przekazania wiadomość, która z pewnością dla Was będzie interesująca: został wyznaczony termin, w którym my – Patryk i Adam – będziemy zeznawać. Będziemy mieli okazję przedstawić naszą wersję wydarzeń i osobiście odeprzeć absurdalne w naszym odczuciu oskarżenia TVN. Serdecznie zapraszamy na widownię i wysłuchanie nas.

19.09, godzina 9:00, sala 44.
Sąd Okręgowy przy ulicy Czerniakowskiej 100 w Warszawie.

My dajemy Wam uśmiech, Was prosimy o obecność. Walczymy o coś więcej niż własne cztery litery. Walczymy o możliwość swobodnej, krytycznej wypowiedzi. Nie chcemy, by jakikolwiek podmiot dyktował nam, co jest śmieszne, a co nie jest. Wierzymy w demokrację żartu. Wierzymy, że każdy ma prawo decydować co go bawi i decydować o tym swoimi polubieniami, obecnością czy – jak w przypadku telewizji – pilotem.

reklama

Jednocześnie prosimy Was o wsparcie w postaci napiwków. Kolejne rozprawy są dla nas potężnym obciążeniem finansowym i czasowym. Nie mamy, jak TVN, praktycznie nieograniczonych budżetów.

Możecie wpłacić je jednorazowo lub ustawić miesięczny abonament. Dzięki nim możemy walczyć jak równy z równym, wspomaga to też nasze inne działania, jak stale rozwijający się kanał na YouTubie.

#freevogulepoland

Patryk Chilewicz
Adam Mączewski

Nasze najnowsze wideo

Zobacz też