fbpx

tylko jedna reklama


Top 10 legalnych zgromadzeń

Top 10 legalnych zgromadzeń

Życie w czasach pandemii nie rozpieszcza, więc dostosowując się do obowiązujących warunków i prawa narzuconego przez światły rząd Rzeczypospolitej, a także odpowiadając na Wasze liczne pocztówki z prośbami, postanowiliśmy zrobić subiektywny ranking.

10. Kalwi & Remi

No jakby klasyk. Dwaj bogowie muzyki dance mieszą się w granicach dozwolonych zgromadzeń. Z tej okazji przypomnijmy sobie ich hit ze słynnym turla turla turla, turla turla.

9. Iwan i Delfin

To też słynny duet dwóch wybitnych twórców. Zwracamy jednak uwagę, że Gosia Andrzejewicz, która kiedy śpiewała im w chórkach, nie kręciła się obok, bo będzie siara i dzwonimy na 112.

8. Bracia Golec

Paweł i ten drugi przeżywają właśnie drugą młodość i mają mega fuksa, że są we dwóch, a nie jak u przykładowo Steczkowskich, siedemnaście osób. Gratulacja, jesteście legalni.

7. Pat i kot

Listonosz Pat musi mieć mega rozkminę, bo on z kotem tworzą maksymalnej wielkości zgromadzenie. A jak otworzy mu ktoś drzwi, to będzie już nielegalnie. Gruba akcja, więc posłuchajcie dziwnego remiksu z tej okazji:

6. Tomasz Karolak w stroju różowego węża

Sorki, jesteśmy w rankingu, więc nie mogło zabraknąć Tomasza Karolaka, gdyż jest on bardzo ważną postacią dla Polski, Polek, Polaków i gówniaków. Tomasz w stroju węża to jednak maksimum zgromadzeniowe dostępne na ten moment w kraju. Ale wierzymy, że nie maksimum jego możliwości!

5. Michał Milowicz i szybkie 600

Michał i największy hit Czasów Tuż Przedpandemicznych, czyli reklama totolotka. W klipie widzimy dużo różnych osób (nielegalne), ale Milowitch z samym kuponem już na legalu.

4. Doda i Fokus

Pamiętacie jeszcze ten hicior? Doris pięknie podsumowała, że fak it, a do tego z Fokusem są legalnym zgromadzeniem. On by chyba jednak wolał nie, a do tego deklamował przecież, że jest pojebaną dupą. Gdzie ci mężczyźni…

3. Sacrum Meza i Kasi Klich

Ale wiecie, koniecznie w 4K. Pozdro dla kumatych.

2. Ta pani ucząca ułamków za pomocą picia wina

All wine myself, jak to śpiewała pani Celina. W punkt.

1. Vogule Poland

No kurde, a nie? Jesteśmy dwaj, bo nasze koty to kosmici. Także obserwuj nas na Facebooku, Instagramie, Twitterze, YouTubie, Tik Toku, Spotify, Telegramie, Tumblrze oraz wszędzie indziej. Jesteśmy na legalu, także pełny czil.