fbpx

Tomasz Ossoliński poraża klasą: „Miejsce Dody jest przy rozporku” [AKTUALIZACJA]

tylko jedna reklama


Tomasz Ossoliński poraża klasą: „Miejsce Dody jest przy rozporku” [AKTUALIZACJA]

Jak wiecie, z uwagi na fakt, że TVN od roku próbuje nas zniszczyć, nie oglądamy produkcji tej blednącej marki. Dochodzą do nas jednak coraz to nowsze newsy ze stacji, która kilka lat temu reklamowała się jako programowo najlepsza. Bohaterem ostatniej z nich jest Tomasz Ossoliński, o którym mieliśmy jednak nieco lepsze zdanie.

Od początku: w stacji TVN Style Anna Jagodzińska oraz Tomasz Ossoliński mają nowy programik. To kolejna kopia tych pierdół, co to zbierają grono osób chcących się wybić medialnie (w tym przypadku stylistów), a celebrytki mówią im, czy przechodzą dalej czy nie. Do wygrania tytuł zwycięzcy oraz zainteresowanie mediów przez pół sekundy. A potem następna edycja itd. Oczywiście nie pochylalibyśmy się nad tym banałem, ale pewien fragment każe nam na chwilę wskoczyć w to bagienko.

Jeden z modeli w tym programiku okazał się fanem Dody. Młody stylista będący w talent show zrobił mu więc wyszywany napis Doda na spodniach. Tomasz Ossoliński, gdy doszło do tzw. opinii eksperta, stwierdził, że właściwie to dobre miejsce, bo miejsce Dody jest przy rozporku. Towarzysząca mu Jagodzińska zaśmiała się głośno.

Tak rynsztokowe, poniżające, szowinistyczne żarty nie przystoją komuś, kto stylizuje się na kulturalnego pana od mody. I gówno ci Tomku do tego, jak Doda lubi się prezentować scenicznie czy jaki procent swojego ciała odkrywa w sesjach zdjęciowych. To jej sprawa i nie trzeba być wielkim intelektualistą, na jakiego pozujesz, by zauważyć, że również konwencja. Można się ona podobać lub nie, lecz nie upoważnia do takich żenujących wtrętów. Niczym się to, co powiedziałeś, nie różni od hejterskich komentarzy typu Doda to kurwa. Poziom identyczny.

Sprowadzanie kobiety do roli seks-maszynki dlatego, że umiejętnie żongluje swoim wizerunkiem i czasami zakłada też kuse ubrania jest obrzydliwością. To jest ten sam tryb myślenia, który każe obwiniać kobiety za zbyt krótką spódniczkę czy wyrazisty makijaż. To średniowieczne, mizoginistyczne bajdurzenie, które dodatkowo może utwierdzić część kobiet w przekonaniu, że lepiej nie bawić się swoim wizerunkiem, nie wychodzić z golfa i nie mówić wprost o pewnych tematach, bo taki ekspert jak Ossoliński może później porównać cię do kurewki.

Po drugie ileż nienawiści lub też bezmyślności musi znajdować się wśród ekipy produkującej program, że przy montażu i oglądaniu tego fragmentu co najmniej kilkanaście razy postanowili, że to jest fajne, że zasługuje na pokazanie w telewizji.

Po trzecie, jak bardzo trzeba nie mieć kręgosłupa moralnego lub być zwyczajnie pozbawionym empatii, by jak Anna Jagodzińska przytakiwać na tak agresywny, poniżający seksizm. To ponoć świetna modelka, rozbierała się przed obiektywem z pewnością wiele razy. Idąc tokiem myślenia Ossolińskiego jej miejsce także jest przy rozporku.

Na szczęście ludzie, ci prawdziwi, nie ze scenariuszy TVN-owskich yntelektualistów, wzięli sprawy w swoje ręce i postanowili sprawić Tomaszowi prezent: zaczęli masowo używać hashtagu #ossolinskidorozporka. Do której i my z przyjemnością dołączamy.

AKTUALIZACJA 16.09.2019, 22:08

Tomasz Ossoliński dobę po tym, gdy sprawa stała się głośna, opublikował na swoim profilu na Instagramie oświadczenie.