tylko jedna reklama


newsy

TBT: “Haniu, jestem z Ciebie dumny!”

Podaj dalej:

Rok 2009 zapisał się z pewnością obrazkiem zapoconego nadredaktora Tomasza Lisa oraz jego wytartej, zmęczonej koszulki, którą zadedykował swojej nie mniej zmęczonej żonie Hannie. Ta ostatnia została wyrzucona z TVP za pominięcie istotnego fragmentu zapowiedzi materiału, jaki zapowiadała jako wówczas prezenterka “Wiadomości”. Chodziło o ranking europosłów, który przygotowała firma związana z panią startującą wtedy do europarlamentu z list PO. Zgadnijcie więc, kto był w czołówce.

TVP pożegnało się z Hanią, lecz Tomek nie chciał rezygnować z gwiazdorskiej pensji, jaką tam miał. By nie wyjść na kompletnego ignoranta (przypomnijmy, że Hania zwolniła się z Polsatu, gdy ten kilka lat wcześniej wyrzucał Lisa) nasz nadredaktor założył koszulkę która miała wspierać jego miłość. Skończyło się jednak na wielkiej żenadzie i bólem brzucha internautów. Trochę ze śmiechu, trochę z niestrawności. Haniu, Tomku, pamiętamy! [*]

Gra o Zycie – Media vs Druzyna Gwiazd – 26.04.09 – W-wa


Podaj dalej:

You Might Also Like

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot