tylko jedna reklama


Taylor Swift
drama na maksa

Taylor Swift już nigdy nie zaśpiewa swoich piosenek? #IStandWithTaylor

Podaj dalej:

Choć Taylor Swift ostatnio skupiała się na promocji ostatniego albumu Lover, to przeszłość nie chce dać jej o sobie zapomnieć. Przeszłość o tyle chwalebna, że pełna muzycznych sukcesów, a o tyle smutna, że będąca teraz w rękach osoby, która wyraźnie jej, delikatnie pisząc, nie lubi. Pisaliśmy o tym szerzej w czerwcu 2019 roku.

Teraz sprawa własności piosenek, które Tay w większości napisała lub/i skomponowała wraca. Wszystko przy okazji American Music Awards, gdzie artystka miała wykonać medley swoich najpopularniejszych piosenek. Jak wynika z jej relacji – udział wisi na włosku, ponieważ Scooter Braun zakazał jej publicznego odtwarzania muzyki, do której kupił prawa. O wszystkim Swift oznajmiła na swoim Stories:

W akcji #IStandWithTaylor biorą udział już miliony osób, w tym jej przyjaciółka, Selena Gomez, która przecież dodatkowo jest byłą dziewczyną podopiecznego Brauna, Justina Biebera.

W obronie Tay stają kolejne osoby z muzycznej branży:

Pewnym smutnym zaskoczeniem jest dla nas, że po stronie Brauna stanęła SIA. I (chyba) tylko ona.

Powstała też stworzona przez pewną fankę petycja, która ma zwrócić uwagę na ten absurdalny problem, w którym Taylor Swift przez komplikacje prawne nie może wykonywać utworów, które stworzyła i które są znane dzięki jej pracy.

My też przyłączamy się do akcji. Niezależnie od tego, czy lubi się Taylor czy nie, ciężko zgodzić się na taką niesprawiedliwość i zwykłą złośliwość ze strony Brauna.

Scooter, you need to calm down.


Podaj dalej:

You Might Also Like

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot