fbpx

#taniocha: dwa dni z ukochanym za 50 złotych

tylko jedna reklama#taniocha to nowy cykl na blogu Vogule Poland, w którym po taniości rozwiązujemy Wasze problemy – uczuciowe, konsumenckie, zawodowe, rodzinne czy seksualne. Znamy się na tym, bo nawet grafikę do tego cyklu postanowiliśmy ukraść, a nie kupić. Czekamy na Wasze pytania na [email protected] W razie potrzeby zapewniamy anonimowość!


Aleksandra: wydałam całą pensję na zakupy w sieci, a w weekend przychodzi do mnie chłopak, z którym się spotykam. Zależy mi na nim. Jak zaplanować czas gdy mam tylko 50 złotych w kieszeni?

Aleksandro!

Przede wszystkim uspokój się, bo za 50 złotych to Hanna Lis potrafiłaby spędzić trzy lata w Wietnamie, więc nie jest najgorzej. Ubierz się w najbardziej wtapiające się w tłum ubrania jakie masz (nie, kozaki na platformach do nich nie należą…), załóż wielkie okulary przeciwsłoneczne i jak pojebana idź do Biedronki. Jako że cała wypłata jest teraz w rękach kurierów, to lista zakupów będzie naprawdę krótka:

  • prezerwatywy – daruj sobie tanie podróby, idź na bogato w Durex. Tu nie ma co oszczędzać, a chłopaka widziałaś przecież dwa razy pod wpływem, więc nie wiesz z ilu piecy jadł chleb
  • tanie białe wino wytrawne – tylko nie to w folii, bo lekki obciach. Polecamy powyżej 10 procent i do 20 złotych, niech chłopak szybko się zamroczy
  • najtańsza gazowana woda – wymieszana z winem w proporcji 1:1 sprawi, że smak siarki będzie mało wyczuwalny, a samego napoju będzie więcej. Ten trunek odkrył Jezus i nazwał go z niemiecka szprycer
  • ziarna kukurydzy – sprzedawane w paczkach, jedna kosztuje do trzech złotych
  • resztę pieniędzy zachowaj na kebab na jutrzejszego kaca lub test ciążowy

Zaproś chłopaka na “wieczór filmowy”. Gdy będzie się krzywił i domyśli się, że to pułapka, zagraj tym, że “chcesz go lepiej poznać”. Gdy wciąż będzie się opierał, obiecaj, że zrobisz mu loda gratis.

Wybierzcie jakieś idiotyczne, ale bezpieczne filmy. A więc nie “Pretty Woman”, bo gdy wyznają sobie miłość może zrobić się niezręcznie, a prędzej “Zabójcza broń 33 1/3″. Ziarna kukurydzy wrzuć na tłuszcz w garnku (z pokrywką) i zrób popcorn. Gdy przekąska dojdzie jebnij tam solą, wymieszaj i podaj w najmniej obdrapanym półmisku.

Przytulaj się, ale nie za dużo, żeby nie wyjść na frustratkę. W okolicach dziesiątej minuty filmu możesz zacząć się rozbierać. Później już jakoś się potoczy. 

Pozdrawiamy!

Twoja #taniocha


Piszcie do nas na [email protected]

Leave a Reply

Your email address will not be published.