fbpx

Tak, Madonna ma 60 lat. Naucz się z tym żyć

tylko jedna reklama


Tak, Madonna ma 60 lat. Naucz się z tym żyć

Madonna to ma przejebane. Jak była młoda to wyzywali ją od dziwek i diabłów. Swoim wyzwoleniem stworzyła jednak przestrzeń, dzięki której Lady Gaga, Christina Aguilera czy Cardi B mogły o wiele swobodniej wywijać tyłkami i chodzić w obcisłych body.

Minęło kilka dekad, wielu młodszych artystów od pani Ciccione umarło, a ona dzięki ciężkiej pracy, ćwiczeniom i – nie ma co ukrywać – zabiegom wygląda w wieku 60 lat naprawdę kwitnąco. Ja, 29-latek, mogę jej tylko pozazdrościć formy.

Ale nic to, że wygląda dobrze. Międzynarodowa dulszczyzna i tak przecież musi przypierdolić się do niej. O co? Poniżej kilka komentarzy, które znalazłem o Madonnie na Pudelku i Interii. Źródła zostały wybrane na podstawie wyników w Google, także nie szukajcie tu spisku. Pisownia oryginalna:

Wsydu nie ma !!!

starzeć to sie jednak trzeba umiec z godnością

dlaczego 60 tkai na sile robia sie na 30? zenujace

wizualnie jest starą obwisłą babą która nie powinna się pokazywać w takich ciuchach

Jak stara kokota

Ale dziwnie muszą czuć się jej dzieci- oglądać mamę w takim wydaniu…

Ona jest już trochę za stara na gorące klipy

Ochydne jakbym oglądał porno babki z wnukiem bleeeeeeeeee

Nie wiem jak można przespać się z taką starą babką… ani to ładne, ani przyjemne

Biedny Maluma ile ci musiala zaplacic? Stare pudlo.

Czego się dowiadujemy z tych komentarzy? Madonna jest za stara. Madonna w tym wieku nie może już pewnych rzeczy. Madonna jest obleśna, bo stara. Madonna jest taka stara, że może uprawiać seks tylko, gdy komuś zapłaci. A Maluma jest biedny.

Wiecie, jak to się nazywa? Dyskryminacja ze względu na wiek.

Co za ironia losu! Kobieta, która wbrew świętojebliwej Ameryce pokazywała, że seks może być źródłem tylko przyjemności, a nie przyjemności jako dodatku do płodzenia dzieci. Kobieta, która walczyła o prawa mniejszości seksualnych wtedy, gdy nie było to popularne. Kobieta, która sama zrobiła sobie miejsce w męskim świecie producentów muzycznych, czym ułatwiła późniejsze kariery młodszym koleżankom po fachu. Kobieta, która pokazywała, że mogą cię wyzywać od kurew, ale to nie jest istotne, jeśli jesteś sobą nie robiąc nikomu krzywdy.

Ta właśnie kobieta jest teraz mieszana z błotem tylko dlatego, że w wieku 60 lat ośmieliła się pocałować w teledysku z młodszym kolegą, wyszła w kabaretkach i ma czelność nie chodzić w pokutnych szatach przysłowiowej starej baby.

Zabawne też, że powyższe komentarze znajdują się na portalach, które głośno zapowiedziały wojnę z hejtem. Najwyraźniej wojna ta nie obejmuje śmiania się z dojrzałych osób. Najwyraźniej na to jest przyzwolenie.

Więcej o nowym singlu Madonny

Niestety nie jest to kwestia naszego kraju, choć rzeczywiście jeśli chodzi o komentarze pod artykułami, Polacy z moich obserwacji są w czołówce sfrustrowanego, pseudo anonimowego wyrzygiwania swoich bolączek w kierunku innych.

https://www.instagram.com/p/BwuWwBrBSO-/

Tymczasem, jak donosi The Sun, BBC Radio 1 zapowiedziało, że nie będzie puszczało Madonny. Powód? Publiczny brytyjski nadawca bez żenady oświadczył, że artystka jest z innej generacji twórców i nie trafia (jakieś badania na ten temat, coś?) do młodszych ludzi.

Dziennikarze szybko zweryfikowali playlisty tego radia. Swoje stałe miejsce mają tam Paul McCartney (76 lat), Jay Z (49 lat) czy David Guetta (51 lat). Mężczyźni. A więc hipokryzja połączona z seksizmem i ageizmem. Fajna mieszanka.

Można Madonny nie lubić. Może denerwować jej styl bycia, piosenki czy wypowiedzi. Nie możemy jednak pozwalać na to, by jedynym kryterium oceny pozostawał jej wiek i by to on przesłaniał jej przekaz, który – powtórzę – może się podobać lub nie.

Pamiętajcie, że Wy też będziecie kiedyś starzy. I Was też ktoś może zwyzywać od kurew, bo będziecie mieli kolor włosów, który im się nie podoba. Wasze babcie też mogą być nazywane szmatami, bo mają sweterek w kolorze, który ktoś może uznać za nieprzyzwoity.

Chcecie żyć w takim świecie? Ja nie chcę.

Comments are closed.