tylko jedna reklama


Taco Hemingway
nie na serio

Taco Hemingway w nowym klipie KPI Z POLSKI

Podaj dalej:

Listopad, jak wszyscy dobrze wiemy, jest jednym z dwunastu ważnych miesięcy w historii Polski. 11.11 obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości, podczas którego ulice wielu miast pięknie bawią się krzycząc o zakazie pedałowania, rzucając racami czy zamawiając pięć piw.

W tym roku Taco Hemingway postanowił zakłócić jeden z dwunastu świętych polskich miesięcy, wypuszczając piosenkę o bigosie. Niech Was nie zmyli tytułowe danie, jakże polskie, smaczne i nasze. Taco bowiem, wraz ze swoim kolegą schafterem, postanowili wbić narodowi nóż prosto w patriotyczne serce.

I nie są to słowa na wyrost! Oj nie! W wideoklipie widzimy bowiem obu panów, którzy w finałowej scenie zajadają się bigosem. Człowiek myśli, że to fajnie, że kontynuują piękną (bo polską!) kulinarną tradycję, a tu okazuje się, że to tylko przykrywka przed obcymi ideologiami, które panowie Taco i schafter (czy to polskie nazwisko?) próbują nam przemycić.

Bigos bowiem nie jest ani z pieczywkiem, ani z ziemniaczkami oraz jest spożywany łyżką.

Mamy nadzieję, że nie musimy dodawać, jak bardzo to nieodpowiednie i jak mocno uraziło nasze uczucia kulinarne. Zastanawiamy się nad zaskarżeniem obu panów do Trybunału w Strasburgerze. Nie będzie Taco pluł nam w bigos!


Podaj dalej:

You Might Also Like

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot