fbpx

Słodki czwartek: Rafał Sieradzki

tylko jedna reklama


Słodki czwartek: Rafał Sieradzki

Rafała Sieradzkiego poznaliśmy lepiej dzięki Monice Ordowskiej, którą poznaliśmy z kolei dzięki Piotrowi Zeltowi, który jest Arnim z „13 posterunku”. No więc Zelt był w związku z Ordowską i urodziło im się dziecko. Po kilkunastu miesiącach chowania malucha okazało się, że jego biologicznym ojcem jest Sieradzki, a więc „Ukryta prawda” w realu.

Romans naszego bohatera i Moniki wywiązał się na planie poniższego gównianego teledysku, podczas którego uprawiają seks przez szybę. Radzimy nie włączać dźwięku.

Rafał ponoć zabłysnął na planie ogromnym atutem między nogami, co skutecznie przekonało Ordowską do kontynuacji tej znajomości.

Rafał z zawodu jest modelem, którego można wynająć. Bez skojarzeń, chodzi nam tutaj o wynajem np. na imprezę w postaci przystojniaka bez koszulki uśmiechającego się do gości. Jest też znanym aktorem, zagrał kiedyś epizod w jednym z odcinków serialu „Barwy szczęścia”.

Najlepiej Rafałowi wychodzi chyba jednak rozbieranie. Dobrze, że chłopak odnalazł swoje życiowe powołanie. I ubiegając wasze pytanie: gdyby był gejem, to byłby zdecydowanie ostrym i władczym A.