fbpx

tylko jedna reklama


Rysiek z „Klanu” zagrał w horrorze (EXCLUSIVE)

Rysiek z „Klanu” zagrał w horrorze (EXCLUSIVE)

Rysiek z Klanu to postać o tyle urocza, co nieco niesprawiedliwie oceniana. Piotr Cyrwus bowiem, który latami wcielał się w sympatycznego Ryszarda, to naprawdę dobry aktor, który został nieco przyczepiony do łatki bohatera niezbyt ambitnego serialu. No cóż, spektakularna śmierć z pewnością się do tego przyczyniła…

Z informacji Vogule Poland wynika, że Piotr Cyrwus ma teraz doskonałą okazję, by odbudować swój wizerunek i pokazać się z innej strony. Dotąd o tym, że potrafi grać różne role, a nie tylko mało rozgarniętego, acz sympatycznego taty, wiedzieli głównie goście teatrów, którzy w Polsce wynoszą około siedmiu osób (w tym dwa miejsca zajmuje Krystyna Janda oraz jej ego).

Piotr Cyrwus dołączył do ekipy filmu W lesie dziś nie zaśnie nikt i będzie partnerował takim gigantom kina, jak Julia Wieniawa (reklamy Deichmann), Wiktoria Gąsiewska (rodzinka.pl), Mirosław Zbrojewicz (człowiek Siary z Kilera) czy Gabriela Muskała (tu akurat jest i Rojst, i 7 uczuć).

To nie koniec atrakcji, bo Rysiek z Klanu w W lesie dziś nie zaśnie nikt zagra… księdza. Czy wybawi od grzechu, a może do niego zachęci? Tak dużo pytań, tak mało odpowiedzi. Czekamy z niecierpliwością na rozwiązanie. Premiera filmu w marcu 2020.