tylko jedna reklama


Piotr Cyrwus
newsy

Rysiek z „Klanu” zagrał w horrorze (EXCLUSIVE)

Podaj dalej:

Rysiek z Klanu to postać o tyle urocza, co nieco niesprawiedliwie oceniana. Piotr Cyrwus bowiem, który latami wcielał się w sympatycznego Ryszarda, to naprawdę dobry aktor, który został nieco przyczepiony do łatki bohatera niezbyt ambitnego serialu. No cóż, spektakularna śmierć z pewnością się do tego przyczyniła…

Z informacji Vogule Poland wynika, że Piotr Cyrwus ma teraz doskonałą okazję, by odbudować swój wizerunek i pokazać się z innej strony. Dotąd o tym, że potrafi grać różne role, a nie tylko mało rozgarniętego, acz sympatycznego taty, wiedzieli głównie goście teatrów, którzy w Polsce wynoszą około siedmiu osób (w tym dwa miejsca zajmuje Krystyna Janda oraz jej ego).

Piotr Cyrwus dołączył do ekipy filmu W lesie dziś nie zaśnie nikt i będzie partnerował takim gigantom kina, jak Julia Wieniawa (reklamy Deichmann), Wiktoria Gąsiewska (rodzinka.pl), Mirosław Zbrojewicz (człowiek Siary z Kilera) czy Gabriela Muskała (tu akurat jest i Rojst, i 7 uczuć).

To nie koniec atrakcji, bo Rysiek z Klanu w W lesie dziś nie zaśnie nikt zagra… księdza. Czy wybawi od grzechu, a może do niego zachęci? Tak dużo pytań, tak mało odpowiedzi. Czekamy z niecierpliwością na rozwiązanie. Premiera filmu w marcu 2020.


Podaj dalej:

You Might Also Like

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot