tylko jedna reklama


Vogule co myślisz?
podcast

Ruszamy z podcastami. Na początku śmierć!

Podaj dalej:

Rozwijamy się i uważnie Was słuchamy. Od jakiegoś czasu sugerowaliście, żebyśmy zaczęli działać w sferze podcastów. Trochę obserwowaliśmy, trochę słuchaliśmy innych twórców, no i w końcu powstała pierwsza podcastowa seria Vogule Poland.

Vogule co myślisz?

Każdy odcinek naszych podcastów będzie poświęcony innemu zagadnieniu i zobaczycie w nich nieco inną twarz Adama i Patryka. Poważniejszą, lecz wciąż bez bufonady i zadartych nosów. Oczywiście dalej trzymamy się scenariusza, że nie bawimy się w rozpisane scenariusze i ułożone dialogi. Jesteśmy sobą, mówimy co myślimy i wyrażamy swoje opinie.

Temat pierwszego odcinka to śmierć. Pretekstem są oczywiście różne obrzędy traktujące o śmierci: Zaduszki, Halloween, Dziady czy Dzień Wszystkich Świętych. Porozmawialiśmy o odchodzeniu, o tradycjach właśnie, o naszych emocjach związanych z umieraniem oraz… o utylizacji zwłok.

Co czwartek znajdziecie nowy odcinek Vogule co myślisz? na Spreakerze, Castbox, Podcast Addict, Spotify, a już niebawem w iHeart Radio, Deezerze, Google Podcasts i Apple Podcasts. Co być może istotne: podcast możecie ściągnąć ze strony Spreakera i np. wgrać wrogowi na budzik (lub wgrać sobie na telefon czy coś). Czy to nie byłoby rozkoszne, gdyby budził się naszą dyskusją o umieraniu?


Pamiętajcie, żeby dodać nasz profil do obserwowanych i… mamy nadzieję, że będzie Wam się podobać!


Podaj dalej:

You Might Also Like

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot