fbpx

Ruszamy z podcastami. Na początku śmierć!

tylko jedna reklama


Ruszamy z podcastami. Na początku śmierć!

Rozwijamy się i uważnie Was słuchamy. Od jakiegoś czasu sugerowaliście, żebyśmy zaczęli działać w sferze podcastów. Trochę obserwowaliśmy, trochę słuchaliśmy innych twórców, no i w końcu powstała pierwsza podcastowa seria Vogule Poland.

Vogule co myślisz?

Każdy odcinek naszych podcastów będzie poświęcony innemu zagadnieniu i zobaczycie w nich nieco inną twarz Adama i Patryka. Poważniejszą, lecz wciąż bez bufonady i zadartych nosów. Oczywiście dalej trzymamy się scenariusza, że nie bawimy się w rozpisane scenariusze i ułożone dialogi. Jesteśmy sobą, mówimy co myślimy i wyrażamy swoje opinie.

Temat pierwszego odcinka to śmierć. Pretekstem są oczywiście różne obrzędy traktujące o śmierci: Zaduszki, Halloween, Dziady czy Dzień Wszystkich Świętych. Porozmawialiśmy o odchodzeniu, o tradycjach właśnie, o naszych emocjach związanych z umieraniem oraz… o utylizacji zwłok.

[spreaker type=player resource=”episode_id=19767655″ width=”100%” height=”200px” theme=”light” playlist=”false” playlist-continuous=”false” autoplay=”false” live-autoplay=”false” chapters-image=”true” episode-image-position=”right” hide-logo=”false” hide-likes=”false” hide-comments=”false” hide-sharing=”false” hide-download=”true”]

Co czwartek znajdziecie nowy odcinek Vogule co myślisz? na Spreakerze, Castbox, Podcast Addict, Spotify, a już niebawem w iHeart Radio, Deezerze, Google Podcasts i Apple Podcasts. Co być może istotne: podcast możecie ściągnąć ze strony Spreakera i np. wgrać wrogowi na budzik (lub wgrać sobie na telefon czy coś). Czy to nie byłoby rozkoszne, gdyby budził się naszą dyskusją o umieraniu?


Pamiętajcie, żeby dodać nasz profil do obserwowanych i… mamy nadzieję, że będzie Wam się podobać!