fbpx

Drama na maksa: Rolnik szuka żony, łamie serce i spotyka się potajemnie z uczestniczką!

tylko jedna reklama


Drama na maksa: Rolnik szuka żony, łamie serce i spotyka się potajemnie z uczestniczką!

Chyba nawet wróżka z Super Expressu nie przewidziałaby, że w familijnym, lajtowym z natury reality show Rolnik szuka żony może dojść do tak emocjonujących wydarzeń, jakie dał nam odcinek ósmy sezonu piątego.

W skrócie: rolnik Łukasz, dwie kandydatki na żony – Agata i Paulina. Obserwujemy ich zmagania, choć raczej są to tylko zmagania ze strony Pauliny, bo Agata wydaje się być mało zainteresowana zabieganiem o względy Łukasza. Też byśmy nie byli zainteresowani, ale skoro już pojawiła się w tym programie, to – jak rozumiemy – czuła do Łukiego miętę.

Rolnik szuka żony

W ostatnim odcinku show Łukasz zabiera Paulinę na randkę. Tam przekazuje jej, że nie jest nią zainteresowany, dziękuje jej za udział w programie i ogólnie to nara. Paula w szoku, widzowie w szoku. Z jej wypowiedzi, które zostały wyemitowane (!), dowiadujemy się, że pomiędzy odcinkami (sezon nie jest kręcony w jednym kawałku, a odcinki rozbijane po kilka dni zdjęciowych) rolnik potajemnie kontaktował się z wybrankami, a dochodziło nawet do potajemnych spotkań poza kamerami.

Paula i Łukasz
Rolnik szuka żony
Agata i Łukasz

Paula spakowała się i na mocnym wkurwie odjechała. Wcześniej usłyszała od Łukasza, że jak śmie być na niego zła i obrażona, że on z taką dziewczyną nie mógłby dzielić życia. How classy – zerwać z kimś bez podania realnego powodu i mieć pretensje, że druga osoba ma pretensje. Pamiętajcie, nie bądźcie jak Łukasz i rozstawajcie się z szacunkiem.

CO ZA 🤬🤬🤬

Opublikowany przez Vogule Poland Poniedziałek, 5 listopada 2018

Po tej historii w sieci rozgorzała słuszna wrzawa. Poza komentarzami wyklinającymi Łukasza znalazło się parę smaczków. Oto one:

  1. Agata jest ponoć narzeczoną Łukasza i znają się już ponad rok. Na czas programu zdjęła obrączkę i postanowili udawać, że to świeża znajomość. Z tego właśnie powodu miała nie być zainteresowana zabieganiem o jego względy, bo ten etap znajomości mają mieć już za sobą.
  2. Okej, teraz bomba: Agata ma być w ciąży z Łukaszem. Sprawa jest świeża, a do kopulacji miało dojść pomiędzy kolejnymi transzami nagrywania programu. Wtedy narzeczona miała potajemnie odwiedzić rolnika i spędzać z nim romantyczne chwile, by przed przybyciem ekipy telewizyjnej odjechać, a następnie przybyć w roli dziewczyny szukającej męża.
  3. TVP i administratorzy social media Rolnika totalnie nie radzą sobie z hejtem na program. Pudelek podaje, że usunęli ponad trzy tysiące komentarzy, blokują też osoby chcące pisać powyższe rewelacje.

Pytań jest wiele, na część zapewne nie poznamy odpowiedzi. Paulina na swoim Instagramie jasno dała do zrozumienia, że póki co nie zamierza komentować tej sytuacji. Zapewne, jak to bywa przy takich produkcjach, musiała podpisać lojalkę, która zobowiązuje ją do zachowania milczenia.

https://www.instagram.com/p/BpzpUmeH07M/

TVP w żaden sposób nie ustosunkowało się do tej awantury, pozostali uczestniczy też milczą. Emocje rosną, krowy muczą, tylko komu przyjdzie zbierać plony?

Comments are closed.