tylko jedna reklama


Roksana Węgiel
newsy

Roksana Węgiel po zwycięstwie Viki Gabor: “KURDE”

Podaj dalej:

Zwycięstwo Viki Gabor w konkursie Eurowizja Junior 2019 tak nas podnieciło, że nie zauważyliśmy ważnego niuansu, który dało się usłyszeć tuż po ogłoszeniu wyników.

Viki Gabor, która po chwili triumfu przeszła się po scenie, stanęła w pewnym momencie obok Roksany Węgiel, która pogratulowała jej i przytuliła ją. Panował totalny chaos, Viki odeszła, a produkcja nie zdążyła jeszcze wyciszyć mikrofonu Roksany, dzięki czemu usłyszeliśmy jej komentarz:

Kurde!

O co może chodzić? Oczywiście powstało już tysiąc teorii spiskowych na ten temat, głównie skupiających się oczywiście na rzekomej zazdrości i nienawiści, jakie jedna dziewczyna ma żywić względem drugiej. Zauważyliście, że to trochę taka klisza, że jak są dwie kobiety niedaleko siebie, to muszą ostatecznie się nienawidzić i zwalczać? To oczywiście czasami zabawne, czasami prawdziwe, ale pozwolicie, że odpuścimy dumanie o tym, bo mimo wszystko mówimy o dwóch dziewczynkach. Więcej w specjalnym wideo o konkursie.

O co więc naprawdę może chodzić? Mamy trzy typy:

Kurde, jutro mam klasówkę z matmy i nic się nie naumiałam.

Kurde, strasznie mi się chce siku, niech to już się kończy.

Kurde, jestem taka głodna, ciekawe czy ktoś tu ma parówki.

Dawajcie w komentarzach swoje teorie!


Podaj dalej:

You Might Also Like

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot