Współpraca / reklama

tylko jedna reklama


Vogule Poland powstało w 2012 roku i od tego czasu na dobre wpisało się w polski internet oraz świat show-biznesu.  Było cytowane przez większość mediów – zarówno tych “kolorowych” oraz przez te uznawane za poważne. Jednak największą siłą Vogule Poland jest niezwykle zaangażowana społeczność, która spotyka się w realnym świecie podczas eventów (60 000 uczestników w 2018 roku, w 12 miastach). Kanały twórców cechuje ekstremalnie wysoki engagement rate. W czasach, w których algorytmy tną zasięgi, Vogule Poland udaje się zdobywać zasięgi wykraczające ponad ich liczbę obserwujących.

Odbiorcami Vogule Poland są przede wszystkim kobiety (86%), osoby między 18 a 35 rokiem życia mieszkające w największych ośrodkach miejskich: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku.

Każda współpraca, ze względu na charakter kanału, jest planowana indywidualnie. Twórcy wspólnie z zespołem BrandBuddies z dbałością dobierają odpowiednie formaty oraz tworzą lub adaptują otrzymany koncept, dostosowując go do charakteru społeczności. Dzięki czemu realizowane akcje przynoszą wymierne efekty.

Vogule Poland jest spółką oraz zarejestrowanym tytułem prasowym.

Zasięgi i statystyki udostępniamy na życzenie.

Zapraszamy do kontaktu:
[email protected]

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot