fbpx

Przenosimy imprezy Vogule Poland w Rzeszowie i Gdyni *OŚWIADCZENIE*

W związku z coraz poważniejszą sytuacją związaną z koronawirusem COVID-19, dynamicznym rozwojem sytuacji, rozporządzeniami urzędników państwowych oraz w trosce o Wasze bezpieczeństwo i komfort podczas imprez, zdecydowaliśmy się przenieść daty dwóch zbliżających się wydarzeń: 14.03 w Rzeszowie oraz 21.03 w Gdyni.

Nie wyobrażamy sobie, żebyśmy mieli się z Wami nie zobaczyć, więc wydarzeń nie odwołujemy, a przenosimy. Windę do nieba 63 w Rzeszowie na 30.05, a Windę do nieba 64 w Gdyni na 17.04. Jeśli kupiłaś / kupiłeś bilet na imprezę, a nowa data nie pasuje Ci, możesz wystąpić o zwrot pieniędzy.

W celu otrzymania zwrotu prosimy o przesłanie kodów biletów na adres: [email protected]. Zwrot zostanie dokonany na ten sam środek płatności z którego opłacane było zamówienie w przeciągu maksymalnie 14 dni roboczych od otrzymania zgłoszenia. 

Wszystkich posiadaczy biletów fizycznych prosimy o:
a) zwrot w miejscu zakupu biletu, jeśli bilet został kupiony stacjonarnie w salonie Empik;
b) odesłanie biletu pocztą lub kurierem na adres naszego biura (Empik Bilety, al. Jerozolimskie 107, 02-011 Warszawa), jeśli bilet został kupiony drogą wysyłkową. 

Mamy nadzieję, że zobaczymy się na imprezach w nowych terminach. Dla ułatwienia wszystkim życia prosimy gorąco, by w razie decyzji o zwrocie biletów decydować się na to do końca marca.

Do zobaczenia i pamiętajcie o myciu rączek!

Vogule Poland